سرویس برخط پلاس - چندی پیش پلیس استانبول مطلع شد که جسد مردی ناشناس با دست و پای بسته در منطقه جنگلی در Sancaktepe پیدا شده است. ...
اقدام ناگوار خواننده زن با معشوقه سابقش !  -  ترکیه در شوک ! + تصاویر

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - چندی پیش پلیس استانبول مطلع شد که جسد مردی ناشناس با دست و پای بسته در منطقه جنگلی در Sancaktepe پیدا شده است. این جنایت را خانواده ای که برای جمع آوری قارچ به آنجا رفته بودند به پلیس اطلاع دادند.

تیم های بررسی صحنه جرم هویت جسد این مرد را از روی اثر انگشتش پیدا کردند. مشخص شد که سچیل چیفتچی مدل و خواننده مشهور کسی است که معشوقه سابقش را کشته و بدن بی جانش را در جنگل دفن کرده است.

ادعا می شد که چیفتچی اغلب توسط مقتول مورد خشونت قرار می گرفته است. س.س پس از جدایی به بهانه های مختلف مزاحم سچیل میشده و به بهانه آشتی در خانه وی می آمده است. سچیل چیفتچی در آخرین ملاقات به وی اجازه ورود داده است. در میان مشاجره سچیل با پای آهنی صندلی شکسته شده چند ضربه به سر مرد جوان میزند.

اقدام ناگوار خواننده زن با معشوقه سابقش !  -  ترکیه در شوک ! + تصاویر

مرد جوان در همان حین جان باخت و چیفتچی جسد بی جان معشوق سابقش را به همراه پدرش در جنگل دفن می کند. اکنون پس از این فاجعه صحنه ای در کلیپ سچیل چیفتچی با نام «Yaktin Yüreğimi» که یک سال پیش منتشر شد در تیتر مجلات قرار گرفت.

در این کلیپ وی توسط معشوقش که به خانه اش می آید، مورد خشونت قرار می گیرد.

اقدام ناگوار خواننده زن با معشوقه سابقش !  -  ترکیه در شوک ! + تصاویر

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس