سرویس برخط پلاس - عمو پورنگ با انتشار یک تصویر قدیمی و خاطره انگیز در صفحه اینستاگرام اش، عمیقا برای تلویزیون و برنامه هایش ابراز دلتنگی کرده است. ...
عمو پورنگ افسرده شد !  -  اخراج از تلویزیون مرد شاد را گریان کرد ! + سند

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - داریوش فرضیایی سال 1373 وقتی 21 ساله بود بعنوان گزارشگر رادیو وارد صدا و سیما شد و رفته رفته در کارهایی چون گل پسر و ننه بلقیتس در رادیو بعنوان بازیگر ادامه داد و سپس چندین تجربه اجرا برای بچه ها در مهدکودک ها بدست آورد. داریوش فرضیایی در نهایت سال 1378 وقتی 26 ساله بود در مجموعه کودکی بنام تورنگ و پورنگ وارد قاب تلویزیون شد که بسیار دیده شد. او سپس در رمضان سال 1381 برنامه مستقل خود بنام عموپ ورنگ را اجرا کرده که بسیار گل کرد و به شهرت رسید.

شاید داریوش فرضیایی فکرش را هم نمی کرد که با شخصیت عمو پورنگ بتواند بیش از دو دهه رضایت قلبی کودکان و نوجوانان را جلب کند. اما بعد از 22 سال باز هم برایش دور از تصور بود که تلویزیون بخواهد شخصیت عمو پورنگ را برای همیشه کنار بگذارد. اکنون این حذف ناگهانی باعث شده تا عمو پورنگ هر چند وقت یک بار به یاد خاطرات تلویزیون و برنامه هایش بیفتد یا به قول معروف فیل اش یاد هندوستان کند.

او در حاشیه این ویدئو و تصویر نوشت:

عمو پورنگ افسرده شد !  -  اخراج از تلویزیون مرد شاد را گریان کرد ! + سند

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس