سرویس برخط پلاس - منتشر شدن ویدیویی عجیب و تبلیغاتی از شهربانو منصوریان ووشوکار معروف تیم ملی که این روزها در ترکیه به سر می برد، در شبکه های اجتماعی جنجال برانگیز شده است. ...
فیلم تحقیرآمیز از شهربانو منصوریان  در ترکیه !  -  از خانم قهرمان ایرانی بعید بود !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - شهربانو منصوریان در شیراز ورزش را با کاراته شروع کرد و بعد در سمیرم به کلاس کونگ فو می رفت تا اینکه با ووشو آشنا و متوجه شد ترکیبی از رشته های رزمی است. او بعد بازگشت از شیراز به همراه پس اندازی که داشت یک اسب گرفت و در محل گردشگری «آبشار سمیرم» با اجاره دادن آن زندگیشان را تامین می کرد. این ورزشکار سال 1390 وقتی 26 ساله بود در اولین تجربه حضورش در مسابقات جهانی ترکیه به مدال طلا رسید و یکسال بعد در مسابقات آسیایی ویتنام هم طلا گرفت.

شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی ایران و جهان از جمله ورزشکاران مشهور زن ایرانی ست که همیشه در مرکز توجه مخاطبین ورزش قرار داشته است اما در روزهای گذشته انتشار اخباری متفاوت از شغل جدید او در کشور ترکیه سبب شده است او به سوژه داغ رسانه های خبری بدل شود. چرا که این قهرمان مطرح کشورمان در یک استوری در صفحه شخصی اش اعلام کرده بود برای شروع تجارت و کسب و کارش جدید اش به استانبول سفر کرده است.

البته این در حالی ست که ساعاتی پیش انتشار ویدیویی تبلیغاتی و عجیب از سوی شهربانو منصوریان با واکنش های منفی اغلب کاربران فضای مجازی مواجه شده است. او که در این ویدیو عموم مردم را به خرید خانه یا ویلای لاکچری در کشور ترکیه تشویق می کند، خودش را به عنوان فروشنده معرفی می کند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس