تاریخ برگزار شدن جشنواره فیلم فجر 1401 در استان ها

۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر خبر داد که از ۱۷ تا ۲۳ بهمن ماه فیلم‌های این رویداد در ۳۱ استان کشور به نمایش درخواهد آمد و فروش بلیت‌ها به صورت آنلاین خواهد بود.
تاریخ برگزار شدن جشنواره فیلم فجر 1401 در استان ها

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز پایگاه خبری-تحلیلی ایسنا، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی این رویداد، جزئیاتی را از برپایی این دوره جشنواره در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد. او با بیان اینکه در این دوره پردیس ملت میزبان اهالی رسانه است، افزود: اهالی رسانه امسال استقبال خوبی داشتند و ۱۵۱۲ نفر شامل نمایندگان خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، رسانه های مکتوب، برنامه های رادیویی، تلویزیونی و برخط و رسانه های خارجی برای حضور در جشنواره ثبت نام کردند. بررسی ها هم طبق آئین نامه این بخش انجام شد و صدور کارت ها برای افراد حائز شرایط به پایان رسیده و از دوشنبه همین هفته توزیع کارت ها آغاز خواهد شد.

او افزود: علاوه بر فیلم های بخش اصلی جشنواره که در چهار سالن به صورت همزمان به نمایش گذاشته خواهد شد، فیلم های بخش بین الملل، کوتاه ومستند هم در سالن های دیگر به نمایش درخواهد آمد. سالنی را هم به تکرار فیلم های سودای سیمرغ اختصاص داده ایم. همچنین نشست های پرسش و پاسخ هم در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود. ضمن اینکه امکان حضور خبرنگاران در برج میلاد برای گفت و گو و تهیه گزارش از بخش بین الملل جشنواره فراهم است.
نجفی با بیان اینکه امسال برنامه ریزی وسیعی برای نمایش فیلم ها در استان ها شده است، گفت: از ۱۷ تا ۲۳ بهمن ماه فیلم های جشنواره فجر در ۳۱ استان کشور به نمایش درخواهد آمد و فروش بلیت ها به صورت آنلاین خواهد بود.
مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر در پاسخ به وحید رونقی مجری برنامه که اعلام کرد اطلاع رسانی های جشنواره بیشتر از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته است توضیح داد: وقتی شخص اول فرهنگ و هنر کشور درباره مهمترین رویداد فرهنگی و هنری کشور مورد سوال قرار می گیرد و ایشان هم پاسخگو هستند، نشان از اهمیت و اعتبار این جشنواره دارد.

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس