(فیلم) ماجرای چالش «تا قدس و پس نگیریم آروم نمی گیگیریم»؛ از شعار اشتباه تا چالش در توییتر
سرویس سیاسی - در یک هفته اخیر کلیپ های زیادی با مضمون شعار "تاقدس و پس نگیریم آروم نمی‌گیگیریم" در شبکه‌های اجتماعی دیده می شود. شعاری که حالا از سوی برخی تبدیل به یک چالش مجازی شده است.

در یک هفته اخیر کلیپ های زیادی با مضمون شعار "تاقدس و پس نگیریم آروم نمی گیگیریم" در شبکه های اجتماعی دیده می شود. شعاری که حالا از سوی برخی تبدیل به یک چالش مجازی شده است. 


شعار "آروم نمی گیگیریم" چگونه خلق شد

ماجرا چه بود؟

اما ماجرا چیست؟ بعد از به شهادت رساندن شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشورمان جمعی از بسیجیان شبانه مقابل شورای عالی امنیت ملی تجمع کردند.  اعتراض کرده و با سردادن شعار تا قدس پس نگیریم آروم نمیگیریم خواستار پاسخ سرسخت سپاه پاسداران به جسارت رژیم صهیونیستی بودند.

در ویدئوهای منتشر شده از آن تجمع دیده می شود یکی از بسیجیان که به عنوان لیدر گروه معترض را رهبری می کرد هنگام شعار دادن دچار اشتباه می شود و بقیه افراد هم اشتباه را تکرار می کند و هنگام گفتن "نمیگیریم" به اشتباه میگوید "نمی گیگیریم" 

این اشتباره بازتاب وسیعی در شبکه های اجتماعی داشت و دستمایه طنز قرار گرفت. پس از آن عده ای از جوانان بسیجی در حمایت از آن شعار،  چالشی به راه انداخته اند و کلیپ های منتشر می کنند و شعار اشتباه "تا قدس و پس نگیریم، آروم نمی گیگیریم" را تکرار می کنند تا بر صحت محتوای آن تاکید کرده باشند. 


چالش "آروم نمی گیگیریم"

این چالش هم بازتاب وسیعی در شبکه های اجتماعی داشته است و درباره آن زیاد حرف زده شده است. در یک هفته اخیر هشتگ "آروم_نمیگیگیریم" در شبکه های اجتماعی به ویژه توئیتر بسیار فعال بوده است. 

منبع : فرارو

ارس ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
زنده باد شعار "نمی گیگیریمیتان" لبیک و قدس لنا

M.M.J ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
به کوری چشم دشمنان اره اروم نمینشینیم مگه برای شما اتفاق نیفتاده تا حالا کلمه ایی رو به طور اشتباه تلفظ کنید . این دیگه بر میگرده به اعتقادات مزخرفی که از طرف ماهواره به شما داده میشه به جای اینکه دنبال این هشتک نمیگیگیریم رو بگیرید برید یکم دنبال این باشید که بلاخره یه کاری کنن هنوز سال حاج قاسم سلیمانی نشده گرفتن یکی از فرماندهان رده بالای کشور رو ترور کردن بجای این همه پول که اختلاس و به حلقوم این بازیگرا و فوتبالیستا میریزن صد تا ماشین ضد گلوله بخرن که انقدر راحت نشه یک دانشمند هسته ای اونم موشکی رو ترور کرد و بعدش به ریش ما و هشتک هامون بخندن ولی من چشمم روشنه نه بخولطر انتقام سخت چون انتقام سختی در کار نیست چون خون همچین افرادی یا کامل نابودی امریکا هم قابل قبول نیست ولی ما بلاخره با نابودی امریکا و متحدانش کمی دلمون خنک میشه یا حق .

کاظم ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
عالی