عنابستانی از مردم ایران عذرخواهی کرد

عنابستانی از مردم ایران عذرخواهی کرد

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - نماینده مردم سبزوار در مجلس ضمن تشکر از "عابد اکبری"، مأمور راهور پلیس، از مردم ایران عذرخواهی کرد و گفت: باید بیشتر به خودم مسلط می‌بودم.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با انتشار یک ویدئو در صفحه رسمی توییتر خود گفت: قرار بود این ویدئو در اولین ساعات بعد از واقعه ضبط و منتشر شود اما دلسوزان و بزرگان ما را مرتباً به صبر و سکوت دعوت کردند تا فضا آرام و ابهامات برطرف شود اما متأسفانه هر لحظه به ابهامات ماجرا افزوده شد و مجبور شدم ماوقع را در سایت و رسانه های خودم منتشر کنم.

عنابستانی که در بیانیه خود، «سیلی زدن به صورت مأمور راهور» را تکذیب کرده بود، از مردم ایران عذرخواهی کرد و گفت: کاملا بدیهی است که در اجرای قانون بین هیچکسی تفاوتی وجود ندارد اما از همه مردمی که به هر دلیلی احساساتشان جریحه دار شد، عذرخواهی می کنم. ما هیچ شأنی جز مطیع قانون بودن و خدمت به مردم قائل نیستیم.

نماینده مردم سبزوار در مجلس ضمن تشکر از عابد اکبری، مأمور راهور پلیس به خاطر اجرای قانون، اظهار کرد: این اتفاق ممکن است برای هر کسی بیفتد که اگر توهینی بشنود، عصبانی بشود. ما همه انسان هستیم. ممکن است در مقابل توهین دچار خطا شویم. با این وجود، اینجانب باید بیشتر به خود مسلط می بودم و در همان حد عصبانیت نیز اشتباه کردم. مجددا از مردم ایران و حوزه انتخابیه ام عذرخواهی می کنم. مردم بدانند که خاک پای آنها و مدافعان وطنم هستم.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز
قانونمدار ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۸
از چی؟ مگه نگفته کاری نکرده. ظاهرا بعد از انتشار فیلمها از دروغهایش عقب کشیده. دروغ حرام است ماده قانونی انجام فعل حرام در ملا عام در قانون مجازات اسلامی فقط به بی حجابی محدود نشود.

آخرین اخبار سرویس سیاسی