انتخابات پرشور و هراس دشمنان

انتخابات پرشور و هراس دشمنان

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس سیاسی - انتخابات هر چه پر شورتر باشد، هراس دشمن بیشتر است و از سوی دیگر هرچه مشارکت بالا باشد انتخاب هم انتخاب شایسته‌تری است، امروز علاج کشور همین انتخاب اصلح و حضور پرشور ملت در انتخابات است.

گروه سیاسی یادداشت میهمان، لطف الله فروزنده: «زمام دولت امروز باید به دست کسی واگذار شود که مشکلات کشور را بشناسد کارآمد باشد و از دل همین مردم رشد یافته باشد، لذا ملت عزیز هوشیارانه سابقه افراد حاضر را بررسی کنند و فرد دلسوز، پرهیزگار، علاقمند به کار و تلاش و پرانگیزه را انتخاب نمایند. 

انتخابات یک فرصت است برای ملت و یک گام برای پیشرفت و مقابله با استعمارگران و یک گام برای نشان دادن آزادی در کشور، مردم خودشان انتخاب می کنند، خودشان تصمیم می گیرند و این بزرگترین هدیه انقلاب برای ملت عزیزمان است. اما دشمنان این را نمی خواهند، با این مسئله مشکل دارند، می خواهند ایجاد یاس و ناامیدی کنند، می خواهند ما وابسته باشیم، مستعمره باشیم، «بله قربان» گو باشیم.

امروز دشمنان انتخابات را رصد می کنند آنها از انتخابات پرشور هراس دارند، این حضور خودش هزار حرف دارد آنها این را می داند، لذا می خواهند این انتخابات نباشد، مردم تصمیم گیرنده نباشند، لیکن حضور پرشور مردم خودش امنیت می آورد، دست دشمن را از منافع کشور کوتاه می کند و نشان می دهد ملت ما از سر آرمان های انقلاب کوتاه نمی آید و نمی گذارد پای حتی یک متجاوز خاک سرزمین مان را لمس کند. 

لذا انتخابات هر چه پر شورتر باشد، هراس دشمن بیشتر است و از سوی دیگر هرچه مشارکت بالا باشد انتخاب هم انتخاب شایسته تری است، امروز علاج کشور همین انتخاب اصلح و حضور پرشور ملت در انتخابات است. 

اهمیت انتخابات پیش رو دو چندان است؛ چرا که آمریکا و ایادی آن، گستاخانه و فارغ از تمام قوانین بین الملل سردار عزیزمان را مظلومانه و وقیحانه ترور کردند و آن را افتخار خود دانستند، لذا با همین انتخابات و حضور پرشور می توان سیلی به آمریکا زد که هرگز فراموشش نشود و به تمام نظام های منحوس و تروریست غرب هشدار داد که ملت عزیزمان هرگز اجازه چنین گستاخی را نخواهند داد و ما به غرب و امپریالیسم آمریکایی نشان می دهیم که هر نفرمان یک "حاج قاسم" خواهیم شد، و آرامش را از چشم آمریکا و ایادی خونخوارش خواهیم گرفت. 

همه غرب و همه نظام ضد حقوق بشری آنها از انتخابات در کشور هراس دارند، لذا وظیفه همه ماست که هرچه پرشکوه تر و عظیم تر این انتخابات را برگزار و فرد اصلح را انتخاب کنیم».

منبع : خبرگزاری فارس