روحانی: امیدواریم قدم به قدم به سمت کنترل کرونا برویم

روحانی: امیدواریم قدم به قدم به سمت کنترل کرونا برویم

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - رییس جمهور گفت: الان که شرایط را می‌بینیم جز یک استان که به دلیل همجواری با کشور دیگری و رفت‌وآمدها به آن گرفتار ویروس جهش‌یافته شده، سایر استانهای کشور وضعیت و شرایطی نسبتا خوب دارند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه امروز شصتمین جلسه ستاد ملی برگزار می شود، گفت: در طول این مدت از یک سال و چند هفته گذشته تا امروز جلسات ستاد را بدون تعطیلی داشته ایم و مصوبات هم داشته ایم و برای دو هفته آینده هم جلسات را خواهیم داشت.

وی افزود: امیدواریم قدم به قدم به سمت مهار این ویروس برویم. شرایط کشور جایی که مراعات می شود باید تشکر کنیم و جایی که مراعات نمی شود باید بگوییم و گله کنیم. الان که شرایط را می بینیم جز یک استان که به دلیل همجواری با کشور دیگری و رفت وآمدها به آن گرفتار ویروس جهش یافته شده، سایر استانهای کشور وضعیت و شرایطی نسبتا خوب دارند.

روحانی تاکید کرد: البته کمی هم برای استان چهارمحال بختیاری نیز نگرانی هایی داریم. ما الان با دو ویژگی مواجه ایم. یکی اسفند پر جنب وجوش که در این ماه همیشه تردد مردم بیشتر می شود و این سبب فعالیت بیشتر آنان می شود و این یعنی ما در شرایط خاصی با سایر ماهها قرار داریم. همچنین که دو هفته اول فروردین هم خاص است و تردد زیاد می شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا