به زودی اسرائیل به زباله دان تاریخ خواهد رفت

به زودی اسرائیل به زباله دان تاریخ خواهد رفت

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - نماینده آیت الله عیسی قاسم گفت: با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی از همه طرف محاصره شده و محور مقاومت، این خانه عنکبوتی را تحقیر کرده است، گفت: به زودی با گسترش محور مقاومت شاهد آزادی فلسطین و مسجد الاقصی خواهیم بود و اسرائیل غاصب به زباله دان تاریخ خواهد رفت.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله دقاق، در دومین کنگره بین المللی قدس شریف که به صورت مجازی برگزار شد، با اشاره به تلاش کشورهای غربی برای تضمین موجودیت رژیم صهیونیستی عنوان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی،   محور مقاومت در منطقه بسیار قدرتمند و عزتمند شده است.

وی پاسداشت روز قدس را بسیار مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) با پایه گذاری روز جهانی قدس بر همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان تکلیف کرد که به بزرگداشت مسأله قدس و فلسطین بیاندیشند، زیرا قدس متعلق به همه مسلمانان است و همه امت های اسلامی باید این روز بزرگ را پاس بدارند.    

عالم مبارز بحرینی، سرزمین قدس را بسیار شریف و با عظمت دانست و گفت: این سرزمین شریف را با زور از مسلمانان غصب کرده اند، از این رو باید قدس را با زور از  آنها پس بگیریم و آن را به صاحبان اصلی آن و مسلمانان بازگردانیم.

وی با بیان اینکه روز قدس نشانه ای از افول و نابودی رژیم اشغالگر صهیونیستی است و باید آن را جشن گرفت، تصریح کرد: در روزهای اخیر شاهد اصابت موشک به نزدیکی رآکتور هسته ای اسرائیل غاصب بودیم که انفجار در کارخانه اسلحه سازی و آتش سوزی در فرودگاهی در این رژیم تزلزل ایجاد کرد.

شیخ عبدالله دقاق افزود: تمامی این اتفاق ها نشان می دهد بر خلاف ادعاهای صهیونیست ها و رسانه های غربی، اسرائیل یک ببر کاغذی است که هیچ قدرتی ندارد و در حال افول و شکست کامل است و کشورهای اسلامی و خاورمیانه هیچ وابستگی به این رژیم جعلی ندارند.

وی در پایان با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی از همه طرف محاصره شده و محور مقاومت، این خانه عنکبوتی را تحقیر کرده است، گفت: به زودی با گسترش محور مقاومت شاهد آزادی فلسطین و مسجد الاقصی خواهیم بود و اسرائیل غاصب به زباله دان تاریخ خواهد رفت.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز