گردهمایی حامیان رئیسی در تهران -  نیکزاد: قوه مجریه در 8 سال اخیر باور مردم را سوزاند
سرویس سیاسی - رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رییسی با بیان اینکه انتخاب غلط سبب سوزاندن باورهای مردم به نظام شده است، گفت: چرا 11 نفر باید 90 هزار میلیارد را پس ندهند و رییس بانک مرکزی خود را از این کار مبرا بداند؟

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار سیاسی علی نیکزاد رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رییسی عصر امروز (جمعه 21 خرداد) در گردهمایی حامیان این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در میدان ولی عصر تهران اظهار داشت: امام (ره) نوعی از حکومت را بنا نهاد که در آن به جایگاه والای انقلاب برسیم؛ ایشان به مردم ایمان کامل داشت.

وی افزود: همه کسانی که مسئولیت گرفته اند و دولت و مجلس تشکیل داده اند بنا بر این است که به انقلاب اسلامی خدمت کنند ولی این چنین نشد و ظرفیت های کشور را در نظر نگرفتند؛ در 8سال اخیر کسانی که قوه مجریه را در دست گرفتند باور مردم را سوزاندند.

نیکزاد با بیان اینکه انتخاب غلط سبب این اتفاق مذکور و تعارض منافع و سوء مدیریت باعث این اتفاق شد، گفت: چرا یازده نفر باید 90 هزار میلیارد را پس ندهند و رییس بانک مرکزی خود را از این کار مبرا بداند.

منبع : خبرگزاری فارس