(فیلم) پاداش 500 میلیونی هیات مدیره بانک تجارت خبرساز شد

(فیلم) پاداش 500 میلیونی هیات مدیره بانک تجارت خبرساز شد

۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - روز گذشته ویدئویی از مجمع عمومی بانک تجارت منتشر شده است که نشان می‌داد اعضای هیات مدیره این بانک در عرض چند ثانیه برای خودشان پاداش ۵۰۰ میلیونی تصویب می‌کنند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - یک نماینده مجلس به تصویب پاداش ۵۰۰ میلیونی برای اعضای هیات مدیره بانک تجارت واکنش نشان داد و از این تصمیم انتقاد کرد.

حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده کاشمر در مجلس گفت: "زمانی که اعضای هیات مدیره بانک تجارت ۴۰۰ میلیون تومان برای خودشان پاداش تعیین می کنند و بعد در عرض ۱۵ ثانیه آن را به ۵۰۰ میلیون تومان می رسانند، این مساله ی مهم کشور است که باید به آن پرداخته شود. "

روز گذشته ویدئویی از مجمع عمومی بانک تجارت منتشر شده است که نشان می داد اعضای هیات مدیره این بانک در عرض چند ثانیه برای خودشان پاداش ۵۰۰ میلیونی تصویب می کنند.


در ابتدا ناظر جلسه پیشنهاد تصویب پاداش خالص ۴۰۰ میلیون تومانی می دهد و سپس اعضا به بهانه تصویب پاداش ناخالص و کسر مالیات ۱۰۰ میلیون تومان دیگر به ای مبلغ در شرایط فعلی اقتصادی اضافه می کنند.

این تصمیم در گزارش وبسایت بانک تجارت از جلسه قید نشده و به مصوبات دیگر مجمع سالیانه بانک تجارت اشاره شده است.

این مصوبه بازتاب وسیعی در شبکه های اجتماعی داشت و برخی معتقدند غیرقانونی بوده است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز
علیرضا زارعی ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
س پاداش کی داده به این ریس بانک این دزدی در روز روشن اگرقانون دست دزدها قط می کردن هیچ کس دزدی نمی کردقانون نیست

فاطمه زارعی ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
وقت ریسی ریس جمهور وقت تحویل ریس جمهور روحانی ریس بانک ها به خودشان پاداش به این هم نمیگن دزد دمش گرم داره خدمت می کند به حکومت

شبح ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
صلوات بزنه به کمر حرومخورتون ،وام ازدواج عروس داماد بدبختو نمی‌دید اونوقت همچین میگی ۵۰۰ میلیون انگار از پول خورد حرف میزنی