گزینه جبهه پایداری برای وزارت اطلاعات دولت رئیسی رد شد

گزینه جبهه پایداری برای وزارت اطلاعات دولت رئیسی رد شد

۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - گفته می‌شود گزینه‌های مطرح برای تصدی وزارت اطلاعات، آقایان مصطفی پورمحمدی، محمدشفیعی، محمد پورفلاح و احمد خزایی هستند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - نصرالله پژمانفر (نماینده مشهد و عضو جبهه پایداری) که تلاش می شد به عنوان گزینه اصلی وزارت اطلاعات در دولت سیزدهم مطرح شود از لیست، خط خورده است.

قرن نو در ادامه نوشت: با پایان گمانه زنی ها برای وزیر اطلاعات دولت سیزدهم، حالا خبر می رسد که آرزوی جبهه پایداری برای تسلط بر این وزارتخانه، محقق نشده است.

گفته می شود گزینه های مطرح برای تصدی وزارت اطلاعات، آقایان مصطفی پورمحمدی، محمدشفیعی، محمد پورفلاح و احمد خزایی هستند. نام حجت الاسلام عبداللهی (رئیس حفاظت اطلاعات قوه قضائیه) نیز به عنوان گزینه خارج از مدیران وزارت اطلاعات مطرح است که در محافل سیاسی گفته می شود در بین گزینه های اصلی قرار ندارد.

با روشن تر شدن تکلیف نامزد های وزارت اطلاعات، اینک روشن شده است نصرالله پژمانفر (نماینده مشهد و عضو تندرو جبهه پایداری) که تلاش می شد از طرف پروپاگاندای رسانه ای به عنوان گزینه اصلی وزارت اطلاعات در دولت سیزدهم مطرح شود از لیست، خط خورده است.

همچنین گزینه دیگر جبهه پایداری (سیدمحمود نبویان) که تلاش می شد نام او نیز در لیست کاندیدا های تصدی وزارت اطلاعات گنجانده شود، حذف شده است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز