درخواست از رئیس دستگاه قضا درمورد افتتاح یک بیمارستان نیمه کاره -   ارسال مستندات تخلفات رخ داده برای حجت الاسلام اژه ای
سرویس سیاسی - در پی اصرار دولت اصرار برای افتتاح بیمارستان مهدی کلینیک نیمه‌کاره در روزهای پایانی عمر خود، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران طی نامه‌ای به حجت‌الاسلام اژه‌ای خواستار بررسی‌های لازم در این باره شد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - در پی اصرار دولت اصرار برای افتتاح بیمارستان مهدی کلینیک نیمه کاره در روزهای پایانی عمر خود، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران طی نامه ای به حجت الاسلام اژه ای خواستار بررسی های لازم در این باره شد.

در این نامه ضمن ارسال ۷ صفحه مستندات از تخلفات رخ داده در این پروژه به رئیس قوه قضاییه  آمده است:

بررسی های اخیر بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران نشان می دهد برخی جریانات سیاسی با منافع اقتصادی به دنبال افتتاح به بیمارستان بیمارستان مهدی کلینیک به فراخور عید غدیر در آن دانشگاه هستند.

با توجه به نوع خاص قرارداد بهره برداری و برخی شواهد عدم اتمام پروژه افتتاح بیمارستان مذکور بی احترامی به کرامت بیمار و وهن به کادر درمان و دانشجویان خواهد بود.

علیرغم تذکرات داخلی و سعی و تلاش بسیج دانشجویی مبنی بر رتق و فتق بدون حاشیه و چالشی این مسئله اصلاحات لازم صورت نگرفته و با اراده خارج از مجموعه دانشگاهی تحت پوشش عناوینی چون بازدید میدانی یا افتتاح ضروری برخی طبقات، اهداف قبلی دنبال می شوند.

لذا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران خواستار بررسی های لازم در اسرع وقت در این مقوله می باشد ضمناً برخی از مدارک و مستندات در قالب تعداد ۷ به صورت محرمانه پیوست می گردد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز
آخرین اخبار سرویس سیاسی