پیام وزیران امور خارجه برزیل و بولیوی به امیر عبداللهیان

پیام وزیران امور خارجه برزیل و بولیوی به امیر عبداللهیان

۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - وزیران امور خارجه برزیل و بولیوی در پیام‌های جداگانه ای خطاب به حسین امیرعبداللهیان، اخذ رای اعتماد از مجلس و آغاز به‌کار وی در وزارت امور خارجه را تبریک گفتند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از ایسنا - «کارلوس آلبرتو فرانکو فرانسا» وزیر امور خارجه برزیل در پیامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و آغاز به کار وی را تبریک گفت.

وزیر امور خارجه برزیل در این پیام ابراز امیدواری کرد: با تشریک مساعی امیر عبداللهیان و در راستای گسترش روابط دیرینه دوجانبه، دو کشور قادر خواهند بود به حوزه تجارت و همکاری های فی مابین، از جمله در زمینه کشاورزی شور و تحرک تازه ای بخشند.

همچنین «روخیلو مایتا مایتا» وزیر امور خارجه بولیوی نیز در پیامی خطاب به حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و آغاز به کار وی را از طرف ملت و وزارت امور خارجه این کشور تبریک گفت و برای وزیر امور خارجه کشورمان در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

وزیر امور خارجه بولیوی در این پیام تاکید کرد: دولت بولیوی خواستار تقویت دوستی و همکاری میان دو کشور به منظور ادامه ارتقاء توسعه اقتصادی و اجتماعی و دستیابی به نوآوری های علمی و فنی و همچنین حصول به اهداف دو ملت ایران و بولیوی است.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز
آخرین اخبار سرویس سیاسی