لاجوردی: توفیق ورزشکاران محجبه ایرانی توطئه محدود دانستن حجاب را خنثی کرد
سرویس سیاسی - نماینده مردم تهران در مجلس گفت: موفقیت بانوان محجبه ایرانی در مسابقات المپیک و پارالمپیک نشان داد که حجاب به هیچ‌وجه محدودیت برای کسب قهرمانی نیست و توطئه دشمنان را در این رابطه خنثی کرد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - زهره السادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبری درباره موفقیت بانوان محجبه ایرانی در مسابقات المپیک و پارالمپیک گفت: موفقیت بانوان محجبه ما در مسابقات المپیک و پارالمپیک و حضور آنها در این مسابقات با حجاب کامل نشان داد که حجاب به هیچ عنوان محدودیتی برای کسب مقام قهرمانی و نیز حضور فعال در این عرصه ها نیست. 

وی افزود: حضور بانوان محجبه ما در مسابقات المپیک و پارالمپیک و کسب موفقیت های آنان در این مسابقات نشان داد که کسب مقام قهرمانی در این گونه مسابقات نیازمند همت و پشتکار است و حجاب مانعی را بر سر راه این مسیر ایجاد نمی کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلمی اظهار داشت: از سوی دیگر، کسب موفقیت های گوناگون در مسابقات المپیک و پارالمپیک توسط بانوان محجبه ایرانی، توطئه دشمنان درباره این مسئله که حجاب محدودیت است را خنثی کرد و بر آن خط بطلان کشید.

لاجوردی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ما از ابتدای پیروزی تاکنون اهدافی برای خود مشخص کرده اما هیچ گاه برای رسیدن به این اهداف از ارزش های خود عدول نکرده است. 

وی افزود: امروز توفیقات ورزشکاران بانوان محجبه ما به الگویی برای ورزشکاران مسلمان دیگر کشورها تبدیل شده و به آنها ثابت کرده که آنها می توانند با حجاب کامل در مسابقات حضور پیدا کنند و این مسئله هیچ مانعی را بر سر راهشان ایجاد نمی کند. 

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: امیدوارم که جوانان ما روز به روز بتوانند در میادین مختلف حضور فعال تر و مقتدرانه تری داشته باشند و شاهد درخشش بیش از پیش آنها در عرصه های مختلف ورزشی و... باشیم. 

منبع : خبرگزاری فارس