مشکل خاصی در مرزهای کشور نداریم

مشکل خاصی در مرزهای کشور نداریم

۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: طی ۶ ماه اخیر تحرکاتی را در منطقه شمال‌غرب کشور شاهد بودیم ولی در حال حاضر در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور مشکل خاصی نداریم.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از ایسنا - امیرسرتیپ نوذر نعمتی ظهر امروز (۲۶ مهرماه) در حاشیه مراسم افتتاح پروژه ۱۲۶ واحدی کوی سازمانی بعثت تیپ ۲۱۶ مستقل زرهی زنجان و در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه ماموریت ارتش جمهوری اسلامی ایران حفظ استقلال و تمامیت ارضی بوده که با نیروهای چهارگانه ارتش در حال اجرای این ماموریت است، اظهار کرد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرزهای شمال غرب، غرب، جنوب غرب و شرق و جنوب شرق در حال حاضر استقرار فیزیکی دارد و به صورت شبانه روزی در حال پایش مرزهای کشور هستیم.

وی با اشاره به خروج مفتضحانه آمریکا از کشور افغانستان که در امنیت منطقه تاثیرات خاص خود را دارد، افزود: طی ۶ ماه اخیر تحرکاتی را به صورت ویژه از عناصر رژیم صهیونسیتی در شمال غرب کشور داشته ایم.

این مقام نظامی با بیان اینکه اکنون در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور مشکل خاصی نداریم، تصریح کرد:  نیروهای مسلح جمهوری اسلامی لحظه ای از ماموریت اصلی خود غافل نیستند و غافلگیر نخواهند شد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رابطه با پروژه منازل سازمانی مهر ولایت استان زنجان، گفت: این پروژه طی ۲ سال گذشته به تعداد ۱۲۶ واحد احداث شده بود که امروز (۲۶ مهرماه) به مناسبت هفته وحدت به همرزمان تیپ و یگان های مستقر در زنجان تحویل داده شد.

امیرسرتیپ نعمتی با بیان اینکه طرح منازل سازمانی مهر ولایت در اقصی نقاط کشور در حال اجرا است، خاطرنشان کرد: هم اکنون حدود ۲۴ واحد سازمانی در حال ساخت است که تا امروز ۲ هزار و ۶۴۶ واحد آن افتتاح شده و تا پایان سال حدود ۵ هزار واحد افتتاح خواهد شد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز