انتقاد یک مرجع تقلید به گرانی ها  -  امروز مردم از گرانی در رنج و فشار هستند
سرویس سیاسی - مرجع تقلید شیعیان گفت: متأسفانه امروز مردم از گرانی در رنج و فشار هستند و این موضوع سبب نگرانی و ناراحتی مراجع و علما شده است.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - تسنیم، آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: یکی از نعمت های بزرگ الهی توفیق خدمت به مردم است که از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی بابیان اینکه توجه به مردم به عنوان ستون دین ضرورت دارد، افزود: متأسفانه امروز مردم از گرانی در رنج و فشار هستند و این موضوع سبب نگرانی و ناراحتی مراجع و علما شده است.

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: باید به این مردم فداکار که در ۸ سال دفاع مقدس فداکاری کردند توجه کرد و اسباب آسایش و رفاه نسبی آن ها را فراهم کنید.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به مردم عنوان کرد: شغل مسئولین یک امانتی است که به آن ها سپرده شده و آن ها در برابر میلیون ها انسان مسئولیت دارند.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: هر شخصی هر مسئولیتی که به عهده  دارد باید به کار خود نه از جنبه امرارمعاش، بلکه از جنبه خدمت به مردم نگاه کنند.

وی شناخت وظیفه و مسئولیت پذیری و نیز شناخت دشمنان اسلام و انقلاب را موضوع مهمی دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب با تمام امکانات علیه نظام جمهوری اسلامی دست به کار شده و هرگز دست از دشمنی و فتنه انگیزی علیه انقلاب و ملت رشید ایران برنداشتند

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط نیوز