واکنش شدید مهاجری به درخواست پوتین از (بنت)

واکنش شدید مهاجری به درخواست پوتین از (بنت)

۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - محمد مهاجری نوشت: خاک بر سر من که برخی دیپلمات‌ها و دلواپس‌های مملکتم به پوتین دخیل می‌بندند و از اوحاجت می‌خواهند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - محمد مهاجری؛ فعال سیاسی اصولگرا به درخواست پوتین از نخست وزیر اسرائیل واکنش تندی نشان داد.

مهاجری در توئیتی نوشت:

۱-پوتین در دیدار با نخست وزیر اسرائیل از او خواسته هنگام بمباران سوریه مراقب جان سربازان روسیه باشد!

۲- خاک بر سر من که برخی دیپلمات ها و دلواپس های مملکتم به پوتین دخیل می بندند و از اوحاجت می خواهند.

واکنش شدید مهاجری به درخواست پوتین از (بنت)

در همین راستا ایسنا نوشت: رئیس جمهوری روسیه در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی از وی خواست در حملات هوایی در سوریه احتیاط کنند تا نظامیان روس هدف قرار نگیرند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در دیدار با نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در شهر سوچی برگزار شد، از وی خواست به منظور جلوگیری از هدف گیری سربازان روس، در حملات هوایی که در سوریه انجام می شود، احتیاط کنند.

رادیو ارتش به نقل از یک مسوول صهیونیستی اعلام کرد: روس ها از ما می خواهند مراقب باشیم تا سربازانشان هدف قرار نگیرند. بنت هم تاکید کرده که اسرائیل در جریان حملاتش کاملا مراقب خواهد بود.

زئیو الکین، وزیر مسکن رژیم صهیونیستی هم که به عنوان مترجم در این نشست حضور داشت آن را "گرم و صمیمی" توصیف کرد که طی آن درمور بسیاری از مسائل عملیاتی توافق شد.

وی گفت، در این دیدار مهم و موفقیت آمیز که پنج ساعت و نیم طول کشید دو طرف بر موضوع سوریه، پرونده هسته ای ایران و مسائل منطقه ای تمرکز داشتند.

بنت روز جمعه برای مذاکره با پوتین درباره ایران و سوریه وارد شهر ساحلی سوچی شد.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز