اخبار گوناگون در برخط نیوز
ناشناس ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
پادگان بانک ملی
تا چند وقت دیگه روسای شعب هم موقع ورود به شعبه از کارمندها سان می بینند و اونها و مشتری ها هم رژه می روند
همه چی رو مسخره کردند. اون احمقی که داره با وجهه سازمان و بانک بازی می کنه و نظامی ها را مسخره می کنه باید بدونه دوره این کارها تمام شده. باید به سازمان ها و ارگان های دیگه احترام بذاری

زهرا ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱
اولا نود ساله این مراسم اجرا می شده حتی در دولت دوازدهم. حالا چی شده که یه دفعه این مراسم اینقدر بزرگ شده. ثانیا مدیر عامل از نیروهای ارتش و .. که سان ندیده. حراست خود بانک بوده. ثالثا مدیر عامل در جریان نبوده. اجازه بدید کارشون رو شروع کنن بعد در مورد عملکردشون نظر بدید. الان زوده
زینب ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
از کی تا حالا حفاظت فیزیکی نظامی محسوب شده؟!!!! آیا زیر مجموعه نیروهای مسلح هستند؟!!! اینطور باشد حفاظت فیزیکی و حراست تمامی شرکتها نیز حفاظت فیزیکی محسوب می شوند و باید این رویه را اجرا کنند!!! واقعا چنین فرد بی سوادی مسئول حفاظت فیزیکی بانک ملی است؟!!!!!
هادی ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰
به مدیر عامل جدید انتقادی وارد نیست. به حفاظت فیزیکی انتقاد وارده که چرا بعد از این همه سال، تملق و چاپلوسی و کاری که در حد حدود ارگان غیر نظامی نیست را انجام داده؟!!! باید دید واکنش مدیر عامل جدید در قبال مسئول این مراسم مسخره چیست بعد قضاوتش کرد!!

ناشناس ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۲
به نظر من چیز خیلی مهمی نبوده که اینقدر مهمش کردن اعلام میکنه که نیروی حفاظت فیزیکی بانک هست . اونقدر هم گفتن که سان نظامی اجرا شده وبزرگ کردن . به نظر من هرکی که اینکارو کرده خواسته مدیر عامل جدید رو خراب کنه یا با دولت جدید مشکل داره و میخواد بگه که این دولت تشریفات برگزار میکنه در حالی که اینطور نیست .