پشت پرده نامه خاندوزی برای افزایش حقوق کارکنان وزارت اقتصاد
سرویس سیاسی - نامه خاندوزی برای ترمیم حقوق کارکنان حداقل‌بگیر وزارت اقتصاد و دستگاه‌های تابعه با صرفه‌جویی در سایر هزینه‌ها و بدون ایجاد بارمالی جدید برای دولت بود.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - عصرایران، یک منبع آگاه در وزارت اقتصاد به انتشار تصویر نامه وزیر اقتصاد برای درخواست اعمال افزایش حقوق کارکنان این وزارت خانه واکنش نشان داد.

در پی انتشار تصویر نامه وزیر اقتصاد برای درخواست اعمال افزایش حقوق کارکنان وزارت اقتصاد یک منبع آگاه در وزارت اقتصاد گفت: اعمال افزایش ۵۰درصدی فوق العاده حقوق اکثر دستگاه های اجرایی در سال های قبل اجرا شده و وزارت اقتصاد و دستگاه های تابعه آن از معدود دستگاه هایی هستند که تاکنون بطور کامل حقوق مشمول کارکنان خود را به شکل کامل اجرا نکرده اند.

وی افزود: در نامه وزیر اقتصاد به عدم ایجاد بار مالی جدید تاکید شده است.

بنا به گفته این منبع، خاندوزی تاکید کرده که وزارت اقتصاد و دستگاه های تابعه اجرای این قانون را از طریق صرفه جویی در هزینه ها و از محل اعتبارات داخلی خود تامین خواهند کرد.

وی تاکید کرد: نامه خاندوزی برای ترمیم حقوق کارکنان حداقل بگیر وزارت اقتصاد و دستگاه های تابعه با صرفه جویی در سایر هزینه ها و بدون ایجاد بارمالی جدید برای دولت بود.

فوق العاده های موضوع بند ( ۱۰ ) ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری در اغلب دستگاههای اجرایی اعمال شده است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط نیوز
حسن ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
وقتی جناب خاندوزی بدون یک روز تجربه در بخش اجرایی حتی در حد اداره یک دهداری و یا یک روز سابقه در بخش خصوصی در حد اداره یک نانوایی ، یک شبه و به شکل خارق العاده ای حدود یکسال قبل به نمایندگی مجلس و پس از یکسال به وزارت اقتصاد و سکان داری اقتصاد کشور می رسه همه باید به درگاه خدا دعا کنیم چون فقط اون می تونه نجاتمون بده !! از اونجایی که رئیس سازمان امور استخدامی هم رفیق ایشونه بعیده که دچار مشکلی هم بشن