توضیحات نماینده مردم تهران در مجلس درمورد حضورش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو
سرویس سیاسی - احمد نادری درباره حضور خود در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در حاشیه سفر مربوط به اتحادیه بین المجالس جهانی توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - احمد نادری رئیس شورای اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی شب گذشته در صفحه شخصی خود با انتشار تصویری از خود در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، نوشته بود: ‏امشب از نزدیک و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، برد زیبای رئال مادرید در مقابل سویا را شاهد بودم. مدتهای مدید بود که ورزشگاه نرفته بودم. کاش وقت بود تا مردم نگاری طرفداران رئال را انجام می دادم. بسیار منظم، جدی، متعصب و خونگرم بودند. هیچ نشانه ای از وندالیسم ندیدم. 

به دنبال آن در شبکه های اجتماعی حواشی به وجود آمد و این نماینده مطلبی منتشر کرد و طی آن عنوان کرد که «بنده به عنوان رئیس شورای اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی مجلس، در این سفر هر روز ساعت هشت صبح تا هشت شب در پنل ها و نشست های مختلف حضور داشتم که گزارش آن ها در توییت های قبلی قابل مشاهده است».

متن کامل مطلب احمد نادری درباره حضور خود در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به شرح زیر است:

بارها موضوعات مختلف را همینجا به مردم توضیح داده ام؛ درخصوص توئیت قبلی هم طبق همین رویه عرض می کنم که بنده به عنوان رئیس شورای اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی مجلس، در این سفر هر روز ساعت هشت صبح تا هشت شب در پنل ها و نشست های مختلف حضور داشتم که گزارش آن ها در توییت های قبلی قابل مشاهده است.

دیشب ساعت 9 شب و بعد از اتمام جلسات باتوجه به اینکه در دوره دانشجویی در آلمان هم بعضا بازی های لیگ اروپا را باتوجه به رویکردهای مردم شناختی دنبال می کردم، از این فرصت در پایان برنامه کاری روزانه استفاده کردم و طبق گزارش های قبلی از جلسات و برنامه ها که منتشر کردم، این مورد را هم به اشتراک گذاشتم چرا که مسئله ای برای پنهان کردن از مردم وجود ندارد.

این برنامه و بازدید از  شهر در شب قبل از آن تنها برنامه جانبی بود که در این سفر داشتم و در عین حال اگر باعث رنجش مردم عزیزمان شده عذرخواهم؛ از این به بعد هم همچنان خود را مقید به ارائه گزارش فعالیت ها و برنامه ها می دانم.

منبع : خبرگزاری فارس