اعلام جدیدترین قیمت پراید در مجلس  -  انتقاد شدید یک نماینده از قیمت خودرو
سرویس سیاسی - نماینده سمنان در مجلس گفت: مردم درباره کمیت و کیفیت خودرو نگرانی‌هایی دارند، قیمت خودرو به طور سرسام‌آوری افزایش یافته به عنوان مثال قیمت پراید به ۱۹۰ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - تسنیم، عباس گلرو نماینده سمنن در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه در تذکر شفاهی خطاب به وزیر علوم گفت: یکی از ضرورت های جامعه ایجاد دانشگاه های تک جنسیتی یعنی واحد خواهران است اما بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر ساماندهی واحدهای دانشگاهی واحد خواهران با واحدهای مرکز و مادر دانشگاه ها ادغام شده است.

وی همچنین خطاب به وزیر علوم عنوان کرد: خواهشمندم اجازه دهید واحد خواهران دانشگاه فرزانگان مستقل بماند، این دانشگاه مجوز قطعی فعالیت شورای گسترش آموزش عالی را در سال ۱۳۹۲ گرفته و دارای چارت تشکیلاتی است و می تواند مستقل فعالیت داشته باشد.

نماینده سمنان در مجلس در بخش دیگری از تذکر خود خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجرات بیان کرد: مردم درباره کمیت و کیفیت خودرو نگرانی هایی دارند، قیمت خودرو به طور سرسام آوری افزایش یافته به عنوان مثال قیمت پراید به ۱۹۰ میلیون تومان رسیده، خودرویی که از کیفیت لازم برخوردار نیست، متأسفانه شاهد تغییری در سیاست های وزارت صمت درباره خودرو نیستیم.

گلرو در همین راستا افزود: در حوزه معادن نیز فضای رانتی ایجاد شده که موجب دست اندازی افراد خاص گردیده است، معدن، انفال و حق مردم است اما مسئولان، مسئولیت اجتماعی خود را در این حوزه اجرا و اعمال نمی کنند.

منبع : همشهری آنلاین

امیر ۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۰
سلام هرچی که رفت بالا .پایین امدنش با کرامالله.کاتبینه.خداخدای دلالان دیواره