بخشنامه محسن رضایی؛ بسیج ناظر کنترل قیمت ها شد

بخشنامه محسن رضایی؛ بسیج ناظر کنترل قیمت ها شد

۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - بخشنامه محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور برای الزام بسیج به ورود به عرصه کنترل قیمت‌ها با انتقاد یک نماینده مجلس همراه شد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - محسن رضایی به عنوان معاون اقتصادی دولت بخشنامه ای صادر کرده و سازمان بسیج مستضعفین را به عنوان ناظر کنترل قیمت ها تعیین کرده است در این بخشنامه مسئولیت بازرسی بر عهده وزارت جهاد کشاورزی گذاشته شده است.

بخشنامه محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور برای الزام بسیج به ورود به عرصه کنترل قیمت ها با انتقاد یک نماینده مجلس همراه شد.

مجتبی توانگر نماینده مجلس با انتشار تصویر بخشنامه محسن رضایی در توئیتر نوشت: «بسیج ذخیره نظام برای امور مهمتری ست، مثل آنچه در مناطق محروم در جهت اشتغال زایی های کوچک در حال انجام هستند، برای دفاع مقدس، برای محرومیت زدایی و برای حفظ جان مردم در معرکه کرونا که واقعا خوش درخشید. بسیج برخاسته از توده مردم است آن را در مقابل بازار و جامعه قرار ندهید.»

او ادامه داد: "نباید تاوان ناکارآمدی مسوولین در اداره اقتصاد و بی توجهی به سازوکارهای اقتصادی را با خرج کردن اعتبار این نهاد مقدس بپردازید. بسیج مامور دولت نیست. بگذارید همان نهادهایی که از گذشته برای مان به ارث مانده به این امور بپردازند."

بخشنامه محسن رضایی؛ بسیج ناظر کنترل قیمت ها شد

منبع : فرارو