طرح های پیشنهادی به دولت در حزب مؤتلفه تدوین می شود

طرح های پیشنهادی به دولت در حزب مؤتلفه تدوین می شود

۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۰ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس سیاسی - دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: حزب مؤتلفه در تعامل با دولت طرح‌ها و برنامه‌هایی را تدوین کرده است تا بتواند در راستای گام دوم انقلاب نقش خود را ایفا کند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از ایسنا - اسدالله بادامچیان به همراه برخی از اعضای حزب مؤتلفه اسلامی با حضور در سالن محراب حرم حضرت معصومه (س) با آیت الله سید محمد سعیدی، تولیت آستان مقدس و امام جمعه قم، دیدار کرد.

وی بابیان اینکه حزب مؤتلفه با نظر امام خمینی (ره) شکل گرفت و ایشان تا پایان عمر خود هم نسبت به این حزب عنایت داشتند، عنوان کرد: این حزب همواره در خط ولایت و روحانیت حرکت کرده و تنها حزبی است که در اساسنامه آن بر پیروی از روحانیت اصیل تصریح شده و پیوند ما با روحانیت، جامع مدرسین، علما و مراجع ثابت و صادقانه بوده و از روی سیاست نیست.

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی بابیان اینکه در گام دوم انقلاب تصمیم بر این شده است که جلسات هیئت مدیره و مجمع عمومی در قم باشد، گفت: پیوند حزب مؤتلفه با حوزه علمیه، جامعه مدرسین و علمای دین باید نمود داشته باشد زیرا به گفته مرحوم آیت الله مهدوی کنی حزب روحانیت، مؤتلفه اسلامی است بنابراین روحانیت و حزب مؤتلفه از هم جدا نیستند.

وی افزود: بنابراین آغاز دوره سیزدهم حزب که در گام دوم انقلاب است و باید بر اساس منشور بیانیه گام دوم گام برداریم از قم خواهد بود و اولین مجمع عمومی حزب هم در قم برگزار می شود

بادامچیان بابیان اینکه حزب مؤتلفه به صورت منسجم و مسلط با ۳۱ دبیر استانی فعالیت می کند، گفت: در قم و سایر استان ها افراد برجسته، قوی و مسلط کار می کنند و تشکیلات ویژه ای که مجموعه ای از مؤمنین و مؤمنات هستند را شکل داده اند.

وی بابیان اینکه در حزب مؤتلفه هم آموزش های دینی و حزبی به اعضا داده می شود، افزود: حدود ۲۰ جزوه در رابطه با فعالیت های حزبی و مسائل روز تهیه شده و در میان اعضا توزیع می شود.

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: ما در انتخابات شورایاری ها در تهران توانستیم با کمک روحانیت و بسیج مطلوب عمل کنیم و در انتخابات مجلس با شورای ائتلاف همکاری کردیم و توانستیم با پیروی از خط ولایت آمریکایی ها را مأیوس کنیم، در انتخابات ریاست جمهوری هم با حمایت از آیت الله رئیسی انجام وظیفه کردیم و در شوراهای اسلامی هم با حرکت جمعی در استان ها با شورای ائتلاف کار کردیم و بخش خوبی از شوراها افراد متدین هستند.

وی ادامه داد: حزب مؤتلفه در تعامل با دولت طرح ها و برنامه هایی را تدوین کرده است تا بتواند در راستای گام دوم انقلاب نقش خود را ایفا کند.

منبع : خبرگزاری ایسنا