مجموعه آثار برگزیده ارسالی به پویش (قهرمان) منتشر شد

مجموعه آثار برگزیده ارسالی به پویش (قهرمان) منتشر شد

۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - مجموعه آثار برگزیده ارسالی به پویش قهرمان منتشر شد، پویانمایی انتقام حتمی است نیز از آثار برگزیده ارسالی به این پویش بود.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - پویش قهرمان به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران همراه او، از ۱۰ تا ۲۷ دی ماه به مدت ۱۷ روز برگزار شد.

در این پویش مجموعه کاملی از محتواهای چندرسانه ای مرتبط با رهبر انقلاب اسلامی و حاج قاسم سلیمانی جهت استفاده و تولید محتوای هنری در اختیار پژوهشگران و علاقه مندان قرار گرفت.

در این بازه بیش از ۱۸۰۰ اثر به صفحه پویش ارسال شد؛ که به مناسبت پایان این پویش پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR  مجموعه آثار برگزیده ارسالی از سوی کاربران را منتشر میکند.

بخش تعامل با مخاطب پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب (همگام) براساس این بخش از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای: «شهادت سلیمانی در تاریخ ثبت شد به عنوان یک نقطه ی روشن. و شهید سلیمانی، هم قهرمان ملّت ایران شد و هم قهرمان امّت اسلامی شد.» پویش قهرمان را برگزار کرد.

کاربران با مراجعه به صفحه ویژه شهید سلیمانی محتوای لازم برای تولیدات چندرسانه ای خود را دریافت و آثار تولیدی خود را برای بازنشر به صفحه پویش قهرمان ارسال کردند.

پویانمایی «انتقام حتمی است»  که اخیرا منتشر شد، یکی از آثار برگزیده ارسالی در «پویش قهرمان» بود.

آثار برگزیده را از اینجا مشاهده کنید.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس سیاسی