تاکید خسرویان بر اجرای بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه فنی  و حرفه ای
سرویس سیاسی - سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای با مسئول بسیج دانشجویی و مسئول مرکز تحقیقات شهید تهرانی مقدم دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس -  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با مسئول بسیج دانشجویی و مسئول مرکز تحقیقات شهید تهرانی مقدم دیدار و گفت وگو کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای در این نشست، ضمن تبریک انتصاب خسرویان و آرزوی موفقیت برای وی، بسیج دانشجویی را به عنوان بازوی توانمند دانشگاه و پشتیبان مدیریت جوان و انقلابی در راستای رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای و تحقق گام دوم انقلاب برشمرد.

خسرویان سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای در این دیدار صمیمانه، به آغاز مسیر تحولی دانشگاه فنی و حرفه ای و رسالت دانشگاه در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه فنی و حرفه ای تاکید کرد.

وی در ادامه، رسالت اصلی بسیج دانشجویی را شناسایی مسائل نقاط مختلف کشور و ایجاد هسته های فن آور در حل مسائل کشور دانست و گفت: بسیج دانشجویی نقش تعیین کننده ای در مدیریت جدید دانشگاه خواهد داشت.

در پایان این نشست مسئول مرکز تحقیقات بسیج دانشجویی شهید تهرانی مقدم، ضمن معرفی مرکز مذکور به عنوان جایگاه شناسایی و سازمان دهی هسته های فن آور و حل مسائل منطقه ای، در خصوص همراهی با مدیریت جدید دانشگاه در راستای حرکت پرشتاب در مسیر گام دوم انقلاب اعلام آمادگی کرد.

منبع : خبرگزاری فارس