باید از تولیدکننده واقعی و سرمایه گذار حامی کارگر و مولد پشتیبانی کرد
سرویس سیاسی - نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خواستار حمایت از سرمایه‌گذار حامی کارگر و مولد در بخش‌های مختلف تولیدی کشور شد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - حسن نوروزی نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس  شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 3 بهمن ماه) در مخالفت با گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح دو فوریتی حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی اظهار داشت: در طرح مذکور می گویند که واحدهای تولیدی تعطیل شوند، این در حالی است که در قانون سال 1343 هم به این موضوع اشاره شده اما به آن عمل نشده است.

وی افزود: آیا در این طرح کارخانه داری که به کارخانه دار دیگر بدهی دارد می تواند منجر به تعطیلی آن کارخانه شود؟

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تصریح کرد: مفسد اقتصادی هم می تواند ادعا کند که نباید حرکت تولیدی مرا تعطیل کنید؛ چراکه من مولد هستم.

نوروزی گفت: اگر فردی به دروغ خود را مولد عنوان می کند می توانیم آن را پیگرد قضایی کنیم؟

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: ما در طرح حمایت از تولید در کمیسیون قضایی و حقوقی و برای کسی که طرح تولیدی خود را متقلبانه دنبال می کند مجازات در نظر گرفته ایم چراکه به تولید واقعی توجه کرده ایم.

وی افزود: باید از تولیدکنندگانی که نمی تواند حق الوکاله پردابخت کنند حمایت کنیم.

نوروزی تصریح کرد: باید طرح کمیسیون صنایع برای حمایت از تولید را به این کمیسیون بازگردانیم و با طرح کمیسیون قضایی برای حمایت از تولید ادغام کنیم.

منبع : خبرگزاری فارس