نمازجمعه تهران میزبان وزیر اقتصاد است

نمازجمعه تهران میزبان وزیر اقتصاد است

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، 8 بهمن‌ماه در مصلی امام‌خمینی(ره)، به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد. طبق روال، ساعت 10صبح درب‌های مصلی به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 10 و 45دقیقه آغاز خواهد شد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از ایسنا - سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: در پیش از خطبه ها و به منظور حمایت از مردم مظلوم یمن و گرامیداشت شهدای یمنی احمد الشامی معاون فرهنگی اتحادیه دانشجویان یمنی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت و پس از وی نیز وزیر امور اقتصاد و دارایی سیداحسان خاندوزی سخنرانی می کند.

وی افزود: همچون هفته های گذشته سلسله فعالیت ها و برنامه های فرهنگی ما در حوزه کودکان و نوجوانان در قالب فرهنگسرای منتظر برقرار است. 

حجت الاسلام علی نوری عنوان کرد: میزهای خدمت نسبت به هفته های گذشته فعال تر شده و میز خدمت قوه قضائیه در مشاوره و معاضدت های قضایی با حضور نماینده مستقیم رئیس این قوه در میز خدمت، جهت پاسخگویی و دریافت سوالات و مکاتبات مردم با شخص رئیس قوه قضاییه حضور دارد. همچنین میز خدمت شهرداری تهران هم همچون هفته های گذشته فعال است.

سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: نمازگزاران می توانند برای حضور در نمازجمعه از درب شمالی مصلی (ایستگاه مترو مصلی)، از درب جنوبی خیابان شهید بهشتی (ایستگاه مترو شهید بهشتی) و درب شرقی خیابان قنبرزاده تردد کنند.

وی در پایان با اشاره به حمایت از مردم مظلوم یمن گفت: بعد از پایان نمازجمعه هم با اعلان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی مردمی در اعلام انزجار از آل سعود، آمریکا و اسرائیل و در حمایت از مردم مظلوم یمن تا درب مصلی برگزار خواهد شد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

آخرین اخبار سرویس سیاسی