کیهان: دولت رئیسی را خدا به داد مردم رساند

کیهان: دولت رئیسی را خدا به داد مردم رساند

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - وقیح‌تر از بانیان وضع موجودی که طعنه می‌زنند و آتش می‌افروزند و شایعه می‌سازند و دل مردم را خالی می‌کنند کیست؟ این‌ها چه اخلاق نفرت‌آور و مشمئزکننده‌ای دارند که با مردم و کشور خود چنین می‌کنند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - کیهان نوشت: خدا دولت دکتر رئیسی را به داد مردم رساند که به فضل خدا و تدبیر دولتمردانش تولید قدرت و ثروت کند.

حالا که این دولت مردمی، پس از اقدامات اساسی موثر و زیربنایی، برای ترمیم و تعمیر خرابکاری بزرگ لیبرال ها قدعلم کرده و آبروی خودش را با خدا معامله کرده است، وقیح تر از بانیان وضع موجودی که طعنه می زنند و آتش می افروزند و شایعه می سازند و دل مردم را خالی می کنند کیست؟ این ها چه اخلاق نفرت آور و مشمئزکننده ای دارند که با مردم و کشور خود چنین می کنند.

امروزه آمریکا و اروپا که تحریم گر هستند، و ضدانقلابی که نشانی آغل و انبارمان را به شغال و کفتار داده و از تحریم علیه ایران حمایت کرده اند و رسانه های معاندی که در معرفی فرصت های تحریمی جدید به دشمنان، ولع دارند و منافق و دزد و اختلاسگر و نادرست و بی وطن و...، به اصلاح ساختار معیوب و فلج یارانه ها اعتراض دارند و از فقر مردم ابراز نگرانی کرده اند! با این اراذل که خود را به انواع قاذورات آلوده کرده اند، نمی شود سخنی گفت و پاسخ به آن ها فقط «خودتان هستید» است.

منبع : فرارو