واکنش کیهان به انتقادها از طرح دولت برای یارانه ها  -  ماجرای آدم قالتاقی که نزد آیت الله کاشانی مدعی تیر خوردن در ماجرای 28 مرداد شد
سرویس سیاسی - روزنامه کیهان به برخی انتقادها از طرح دولت برای عادلانه‌کردن یارانه‌ها و پرداخت مستقیم آن به مردم به‌جای پرداخت به واردکنندگان، واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - روزنامه کیهان در ستون گفت وشنود شنبه ۲۴ اردیبهشت نوشت:

گفت: چه خبر؟!

گفتم: طرح شجاعانه دولت برای عادلانه کردن یارانه ها و پرداخت مستقیم آن به مردم به جای پرداخت به واردکنندگان، بعضی ها را بدجوری به خشم آورده است!

گفت: خُب حق دارند! چون ارز یارانه ای را می گرفتند و برخی از آنها به جای واردکردن کالای مورد نیاز مردم و فروش ارزان، ارزهای دریافتی را تبدیل کرده و بالا می کشیدند و یا کالای وارداتی را به قیمت بازار آزاد می فروختند! و... البته برخی از آنها هم قانون را رعایت می کردند.

گفتم: پس بگو چرا به جای نقد منصفانه که دولت نیز خواستار آن است به دروغگویی و تحریف صورت مسئله روی آورده اند!

گفت: دروغ هایشان هم خیلی دم دستی و ناشیانه است. اخیراً فیلمی از تجمع تعدادی از مردم به عنوان اعتراض به تصمیم اخیر دولت منتشر کرده اند که در آن افراد کاپشن و کلاه پشمی و لباس گرم به تن دارند!

گفتم: آدم قالتاقی پالتویش را با آتش سیگار سوراخ کرد و نزد مرحوم آیت الله کاشانی رفت و ادعا کرد این سوراخ ها جای تیرهایی است که در ماجرای ۲۸ مرداد از سوی ماموران رژیم شاه به وی شلیک شده است! آیت الله کاشانی گفت؛ اولاً ؛ با این همه تیر که خورده ای چطور زنده مانده ای؟! و ثانیاً؛ در هوای داغ ۲۸ مرداد چرا پالتو پوشیده بودی؟!

منبع : همشهری آنلاین