تأکید نمایندگان تهرانی مجلس بر حل آسیب ‎های اجتماعی استان تهران

تأکید نمایندگان تهرانی مجلس بر حل آسیب ‎های اجتماعی استان تهران

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به نشست مشترک مجمع نمایندگان استان با معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و فرمانداران شهرستان‌های استان تهران، گفت: تشکیل قرارگاه اجتماعی در استان تهران و رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی تهران از موضوعات مهم مطرح شده در نشست امروز بود.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - علی خضریان سخنگوی مجمع نمایندگان تهران در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی در تشریح نشست ظهر امروز مجمع نمایندگان استان تهران که با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران و فرمانداران تهران، ری، شمیرانات و پردیس برگزار شد، گفت: در این جلسه به مسائل و معضلات استان تهران پرداخته شد و برنامه های استانداری تهران و فرمانداران برای مقابله با معضلات به ویژه در حوزه آسیب های اجتماعی مورد رسیدگی و ارزیابی قرار گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس افزود: در این نشست در خصوص تشکیل قرارگاه اجتماعی در استان تهران برای مقابله با این آسیب ها بحث و بررسی های کارشناسی صورت گرفت و مقرر شد قرارگاه اجتماعی استان تهران که مسئولیت آن در شهر تهران با شهردار بوده و در سایر شهرستان ها با فرمانداران است، اولویت بندی و کار ساماندهی با در نظر داشتن این اولویت ها انجام شود.

وی اضافه کرد: در نشست امروز بر ضرورت رسیدگی به آسیب های اجتماعی و فرهنگی موجود در مناطق مختلف آسیب پذیر تهران تأکید کردند و فرمانداران نیز هر یک به صورت مجزا برنامه های خود در زمینه مقابله با آسیب ها و چالش های شهرستان خود را بیان کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: در این نشست درباره موضوعات مختلف از قبیل ساختار اداری تهران و همچنین تقسیمات کشوری نیز بحث و بررسی صورت گرفت.

خضریان افزود: همچنین در این نشست مقرر شد با همراهی مسئولان استانی، فرمانداران و اعضای مجمع نمایندگان نشست هایی که تاکنون در سطح مساجد برگزار شده است با انسجام بیشتر و تشکیل یک دبیرخانه مشترک برای احیای مسایل و مشکلات برگزار گردد.

منبع : خبرگزاری فارس