آقای شهردار! کت وشلوار لباس مهمانی است؛ در شهرداری لباس کار بپوشید

آقای شهردار! کت وشلوار لباس مهمانی است؛ در شهرداری لباس کار بپوشید

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - عضو شورای شهر شیراز گفت: چند صد میلیون تومان هزینه لباس مدیران و کارمندان شهرداری است بنابراین باید روی لباس فرم شهرداری تجدید نظر شود.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - عضو شورای شهر شیراز گفت: مدیران شهرداری باید لباس کار بپوشند چرا که کت و شلوار لباس کار نیست بلکه لباس تشریفات و مهمانی رفتن است و چند صد میلیون تومان هزینه لباس مدیران و کارمندان شهرداری است بنابراین باید روی لباس فرم شهرداری تجدید نظر شود.

به گزارش خبرجنوب، رضا محمدیان در جلسه شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اخبار منتشر شده در خصوص یکی از شهرداران مناطق شهر تهران ابراز داشت: متاسفانه برخی افراد با خودزنی به دنبال خودنمایی هستند که در این مورد با برخورد شهردار تهران جمع شد، اما در کشور گرفتار این موضوع هستیم که عده ای با خودنمایی به دنبال قدرت طلبی هستند.

وی با بیان اینکه شهرداری شیراز هم از بقیه کشور مجزا نیست تصریح کرد: تاکید و خواهش و تمنای بنده به عنوان نماینده مردم شهر شیراز این است که شهردار و مدیران شهرداری با کسانی که با خودنمایی به دنبال قدرت طلبی و گرفتن پست هستند برخورد جدی کنند نه اینکه فضا هم در اختیارشان بگذارند.

منبع : فرارو