سفر رئیسی به آذربایجان غربی خنثی کننده توطئه های دشمن بود

سفر رئیسی به آذربایجان غربی خنثی کننده توطئه های دشمن بود

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان انقلاب سعی در ایجاد تفرقه و ایجاد ناآرامی در استان را داشتند که حضور رئیس‌جمهور در استان آذربایجان‌غربی خنثی کننده این توطئه‌ها و تحریکات آنان بود.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - یه گزارش همشهری آنلاین‏، محمد علیپور با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی گفت: رئیس جمهور به مناطق مرزی و شهرهای کردنشین نیز سفر کرد و در مواردی که خود نتوانست به شهرها و شهرستان ها سفر کند نماینده ویژه رئیس جمهور در جمع مردم این مناطق حضور یافت و صحبت های مردم را از نزدیک شنید.

نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان انقلاب سعی در ایجاد تفرقه و ایجاد ناآرامی در استان را داشتند که حضور رئیس جمهور در استان آذربایجان غربی خنثی کننده این توطئه ها و تحریکات آنان بود.

علیپور اظهار داشت: برخلاف فضاسازی رسانه ای دشمن، مردم به هنگام حضور رئیس جمهور و یا نماینده ویژه وی در شهرستان های مختلف تجمع اعتراضی نداشتند بلکه به گرمی به استقبال می آمدند و نکات و مسائل و مشکلات خود را مطرح می کردند.

وی خاطرنشان کرد: در جریان سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی ما شاهد بیش از ۱۵۰ مصوبه هیات دولت درباره مسائل مختلف استان بودیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی به جای کلنگ زدن طرح جدید تکمیل طرح های نیمه کاره در دستور کار قرار گرفت.

منبع: ایرنا

منبع : همشهری آنلاین

آخرین اخبار سرویس سیاسی