بسیج دانشگاه جامع امام حسین(ع): با توهین کنندگان به ساحت رزمندگان اسلام  برخورد قاطعانه شود
سرویس سیاسی - بسیج دانشجویی دانشگاه جامع امام حسین(ع) ضمن محکومیت اهانت به ساحت مقدس رزمندگان اسلام از سوی منافقین و عمّال جبهه استکبار خواهان برخورد سخت و قاطعانه دستگاه های امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی ایران با فاعلان چنین اقدامی شد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - بسیج دانشجویی دانشگاه جامع امام حسین(ع) ضمن محکومیت اهانت به ساحت پاک و مقدس رزمندگان اسلام از سوی منافقین و عمّال جبهه استکبار خواهان برخورد سخت و قاطعانه دستگاه های امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی ایران با فاعلان چنین اقدامی شد.

متن این بیانیه در ادامه آمده است:

«لَئِنْ لَمْ یَنْتَهِ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذِینَ فِی قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ وَ الْمُرْجِفُونَ فِی الْمَدِینَةِ لَنُغْرِیَنَّکَ بِهِمْ ثُمَّ لا یُجاوِرُونَکَ فِیها إِلَّا قَلِیلًا»احزاب60

اگر منافقان و کسانى که در دل هایشان بیمارى است و آنان که در مدینه شایعه پراکنى مى کنند (از کارشان) دست بر ندارند، حتماً تو را بر ضّد آنان مى شورانیم، آنگاه جز مدّت کوتاهى نمى توانند در کنار تو در این شهر بمانند.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران مهمترین تحول سیاسی دوران معاصر حیات بشری است. این انقلاب، وضعیتی به کل متفاوت با انقلاب های پیش از خود دارد. انقلاب های گذشته مانند انقلاب فرانسه، انقلاب روسیه، انقلاب چین و غیره همه برای دستیابی به مادیات دنیایی بیشتر شکل گرفتند. اما در سوی مقابل آنها انقلاب ایران اساس و جوهر آن اسلام و معنویت بود.

این هدف و غایت الهی بی سابقه بود. به همان سان که اندیشمندان سیاسی بزرگ جهان غرب نیز به آن معترف بودند. میشل فوکوکه نامی آشنا برای بسیاری از ایرانیان است در کتابی به نام ایرانی ها چه رؤیایی در سر دارند؟ معترف است که در نظام سیاسی: «این انقلاب نه نظیری دارد و نه جلوه و تظاهری». الوین تافلر، یرواند آبراهامیان، جان. ال. اسپوزیتو، آنتونی بلک، پترآوری، گاوین همبلی، چارلز ملویل و صدها و هزاران نام آور دوست و دشمن معترف به بی همتایی انقلاب اسلامی هستند.

 جذابیت آموزه های اسلامی انقلاب ایران برای عامه مردم جهان خیلی زود رشک، حسادت، کینه و دشمنی مشرکان را به دنبال داشت. همه از شرق تا غرب برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران به صف شدند. طولانی ترین، وحشیانه ترین و ناجوانمردانه ترین تهاجم تاریخ را بر علیه انقلاب نوپای ایران تحمیل کردند. تمام استکبار و جبهه کفر از شرق و غرب و شمال و جنوب یک طرف میدان و آن سوی میدان جمهوری اسلامی ایران سردمدار و علمدار جبهه حق تنها. نه تنها که حتی با تحریم بی سابقه تسلیحاتی گسترده دریغ از حتی یک فشنگ.

این در حالی بود که جبهه کفر تا دندان مسلح بود به سرباز اردنی، مصری، بحرینی و دلارهای کویتی، عربستانی و اماراتی، آخرین و پیشرفته ترین هواپیماها و ابزراهای جاسوسی امریکا، تانک های شوروی و تسلیحات کشتار جمعی اروپایی. در سودای همین امکانات بود که صدام منحوس سخن از پیروزی یک هفته ای به زبان می آورد.  اما چه شد که هشت سال تمام نه تنها راه به جایی نبردند که سرشکسته و ذلیل پذیرای شکست این سرنوشت محتوم خود در مقابل انقلاب اسلامی ایران شدند؟

جز با ایثار و اخلاص رزمندگانی که با مدد الهی زیر بیرق رهبری فرزانه انقلاب اسلامی ایران در اوج محرومیت و محدودیت جان خود این بالاترین سرمایه وجودی خود را بر کفت دست گذاشته و وارد میدان مبارزه شدند؟ جز آنان که در رکاب امام خود عاشورایی وار کربلایی دیگر شکل دادند؟ جز آنان که مشتاقانه و بی همتا همچون سیلی خروشان از نوجوان گرفته تا کهنسال عازم جبهه های حق علیه باطل شدند؟ مگر ایثار و شحاعت اینان نبود که برای اولین بار در دوران این مرز و بوم با وجود همه ناملایمات و محدودیت ها وجبی از خاک این سرزمین غنیمت اجانب نشد؟

نوجوانی 13 ساله عاشقانه برای دفاع از اسلام و انقلاب و امنیت مردمان و زنان و دختران سرزمین خود به زیر تانک رفت و چه نوجوان های دیگر که به هر طریق ممکن شناسنامه های خود را دستکاری می کردند، که در عوض یک دست لباس خاکی بسیجی بگیرند و برای دفاع از ناموس خود روانه میدان نبرد شوند. چه تازه دامادهایی که وهب وار وارد میدان شدند که ناموس آنها از تعرض در امان باشد. چه شهردارها، معلم ها، مهندس ها، پزشک ها و هزاران هزارن دیگر پشت به رفاه و آسایش خود زدند و برای حفظ این مرز و بوم از جان خود نیز دریغ نکردند و دعوت حق را لبیک گفتند.  مگر نبود که برای پایین آوردن جسم بی جان دختری در آن سوی کارون چندین نفر شهید شدند؟

حال چگونه شده که عده ای که به منتهای اسفل سافلین رسیده اند و همه جوانب اخلاقی را خورده و قی کرده اند بر طبل بی غیرتی و رسوایی خود می کوبند و مغرضانه رزمندگان مظلوم اسلام را نشانه رفته اند؟

مگر غیر از این است که اینان همان منش بعثی گونه و استکبار گونه را دارند که زمانی که در میدان های نبرد در مقابل رزمندگان اسلام با شکست روبه رو می شدند ناجوانمردانه مردم مظلوم و بی دفاع را در شهرها آماج موشک قرار می دادند؟ مگر غیر از این است که این خود فروختگان و بازیچه دست اجانب، اگر امنیت و آسایش ناشی از ایثار رزمندگان انقلاب و اسلام نبود هنوز در اوج محرومیت و فقر دوران شاهنشاهی قرار داشتند و هرگز فرصت رشد و شکوفایی در عرصه سینما و غیره را نمی یافتند؟

مگر از برکت همین خون شهدا و رزمندگان نبود که این خودفروخته ها که قبل از انقلاب در نازل ترین سطح بودند، امروزه در مجامع ملی و بین المللی نام آور شده اند؟ حال در نهایت پستی و کورکورانه حامی جنبشی غیر دینی و منافی عفت و فرهنگ مردمان این سرزمین شده اند و در نهایت ناسپاسی و پلیدی ساحت مقدس شهدا و رزمندگان اسلام را نشانه رفته اند.

بسیج دانشجویی دانشگاه جامع امام حسین(ع) اعلام می دارد که ای خود فروختگان و ناکسان بازیچه اجانب و منافقین مستقر در تیرانا، لندن، پاریس، واشنگتن و غیره شما حتی در حد و اندازۀ مورد خطاب قرار گرفتن نیز نیستید. خطاب ما به شما مستکبرین کور دل و پلید است که بدانید رزمندگان اسلام را خداوند تبارک و تعالی اعتبار و عزت بخشیده و شما که تحقیر و شکست از سوی رزمندگان اسلام پذیرا شده اید، عاجز از لطمه به آن هستید. ما در میدان جان بر کف همانند آنان در دفاع از آرمان ها و ارزش هایی که آنان به دفاع از آن برخاستند، ایستاده ایم.

بسیج دانشجویی دانشگاه جامع امام حسین(ع) ضمن محکومیت این اهانت نابخشودنی به ساحت پاک و مقدس رزمندگان اسلام از سوی منافقین و عمّال جبهه استکبار خواهان برخورد سخت و قاطعانه دستگاه های امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی ایران با فاعلان چنین اقدامی است.

این مطالبه فوری و آنی ملت شهیدپرور ایران است که چنین توهین بزرگی را به ساحت پاک این رزمندگان فداکار و غیرتمند حافظ ناموس و آب خاک نمی پذیرد و خواستار برخورد با این افراد است.

والسلام علی من التبع الهدی

به گزارش فارس، اخیرا پستی در فضای مجازی و از یک صفحه اینستاگرامی که مدعی افشاگری درباره تعرضات جنسی است و گفته می شود به طور مستقیم توسط یکی از بازیگران زن حمایت می شود، منتشر شد. محتوای این پست (روایتی از جنگ ایران و عراق، هم باید از نیروهای عراقی می ترسیدیم و هم از خودی ها!) به بسیاری از رزمندگانی که برای این ملت جانشان را فدا کردند و به جنگ رفتند تهمت تجاوز می زند! 

بر همین اساس پویشی نیز در سامانه «فارس من» خبرگزاری فارس با عنوان « برخورد با توهین کنندگان به رزمندگان دفاع مقدس» و مطالبه برخورد قاطعانه با عوامل چنین جریانی راه اندازی شده است.

 

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس سیاسی