هشدار وزیر کشور به اتباع خارجی  -  چه اتباعی باید به کشورشان برگردند؟
سرویس سیاسی - وزیر کشور گفت: اتباعی که اطلاعتشان را در سامانه مربوط به اتباع ثبت کردند از خدمات بانکی و بیمه برخوردار خواهند شد ولی کسانی که اطلاعات خود را ثبت نکرده‌اند حضورشان در کشور غیرقانونی‌ است و باید به کشورهایشان بازگردند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - احمد وحیدی وزیرکشور امروز یکشنبه ( ۱۲ تیر) طی نشستی درباره ساماندهی اتباع خارجی گفت: طرح شناسایی و ساماندهی اتباع خارجی از مدت ها قبل شروع شده و ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر نیز تا الان ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه بعضی از  اتباع خارجی هنوز برای ثبت نام مراجعه نکرده اند، تصریح کرد: کسانی که هنوز ثبت نام نکرده اند حضورشان از این به بعد غیر قانونی است و با آن ها برخورد خواهد شد.

وزیر کشور ادامه داد: ضمن تعامل خوبی که با همسایگان داریم برای ساماندهی و خدمات رسانی بهتر آنها نیاز است حتما مشخصات خود را ثبت کنند.

وحیدی اضافه کرد : اتباعی که مراجعه و اطلاعتشان را ثبت کردند از خدمات بانکی و بیمه برخوردار خواهند شد و فعالیت هایشان در چهارچوب قانون انجام می شود ولی کسانی که مراجعه نکردند حضورشان غیرقانونی ست و باید به کشورهایشان برگردند.

منبع: فارس

منبع : همشهری آنلاین