واکنش قالیباف به حملات و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه  -  مجامع جهانی منفعلانه رفتار نکنند
سرویس سیاسی - رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجامع جهانی، سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی حقوق بشری دربرابر جنایات صهیونیست‌ها و احقاق حقوق ملت فلسطین به وظایف انسانی خویش متعهد باشند و با سکوت خود، منفعلانه رفتار نکنند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - متن پیام محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در پی حملات و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

رژیم نامشروع، ضدبشری و کودک کش صهیونیستی در پی تشدید ناکامی ها و ناتوانی در مواجهه با مقاومت امت اسلام، با انجام جنایت جدید در حمله نظامی به مناطق نوار غزه و ترور فرماندهان مقاومت اسلامی فلسطین در سایه حمایت آمریکا و دیگر دولت های ضدبشری  بار دیگر چهره سفاک و خصلت جنایت پیشگی و تجاوزگری خود و حامیانشان را به نمایش گذاشت.

ملت مظلوم فلسطین و امت اسلامی  بی تردید این جنایت بی شرمانه را که در ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله علیه السلام رخ داد و باعث شهادت و مجروحیت جمعی از مردم بی دفاع شد را بی پاسخ  نگذاشته و با اقدام متقابل متکی بر وحدت کامل همه گروه های فلسطینی، شکست دیگری را بر نظامیان این رژیم و حامیان آن ها رقم خواهند زد.

 ملت مظلوم فلسطین در طول سال های مقاومت ثابت کرده اند هیچ گاه تسلیم این گونه اقدامات از سوی استکبار جهانی و رژیم غاصب و اشغالگر قدس نخواهند شد و جهانیان بدانند نقشه موهوم به عادی سازی روابط و خط سازش برخی کشورهای منطقه با رژیم منحوس صهیونیستی هیچ تضمینی در امنیت رژیم اسراییل نخواهد داشت.

مقاومت اسلامی و روحیه ضد صهیونیستی در بین ملت های مسلمان روز به روز در حال گسترش و هم افزایی می باشد و دشمنان کوردل بدانند آتش یورش رزمندگان جبهه مقاومت بر سر اشغالگران سرزمین فلسطین فرود خواهد آمد.

امت اسلامی به ویژه ملت سلحشور ایران همچون گذشته از آرمان آزادی قدس شریف و تشکیل دولت فلسطین با مشارکت آحاد مردم این منطقه حمایت کرده و از مجامع جهانی، سازمان ها و نهادهای بین المللی حقوق بشری می خواهد دربرابر جنایات صهیونیست ها و احقاق حقوق ملت فلسطین، به وظایف انسانی خویش متعهد باشند و با سکوت خود منفعلانه رفتار نکنند.

ضمن تجلیل از تمامی شهدای محور مقاومت، فرماندهان و مجاهدان سرافراز فلسطین و جنبش جهاد اسلامی به ویژه شهدای حملات اخیر، شهیدان " خالد منصور"، "تیسیر الجعبری " و " رافت الزاملی" ، تردیدی نیست این شهادت ها، بشارت وعده الهی در تحقق نصرت و پیروزی و آزادی قدس شریف و سرزمین مقدس فلسطین بوده و با نابودی دشمنان جلوه خواهد یافت.»

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط