ترامپ: اگر وضعیت آرام نشود، اتفاقات ناگواری رخ خواهد داد

ترامپ: اگر وضعیت آرام نشود، اتفاقات ناگواری رخ خواهد داد

۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - ترامپ افزود که دستیاران وی با وزارت دادگستری آمریکا تماس گرفته‌اند و پیشنهاد همکاری ترامپ با این وزارت خانه را مطرح کرده اند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا همزمان با طرح اتهامات علیه خودش هشدار داد که اگر وضعیت آرام نشود، "اتفاقات وحشتناکی" در آمریکا رخ خواهد داد.

به گزارش ایرنا؛ ترامپ روز دوشنبه به وقت محلی در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفت: آمریکا در موقعیت بسیار خطرناکی قرار دارد. عصبانیت فوق العاده ای در جامعه نسبت به همه فسادها وجود دارد که قبلاً هرگز ندیده بودم.

رئیس جمهور سابق آمریکا مدعی شد که " تمام تلاش خود را" برای کمک به آمریکا انجام خواهد داد و افزود که باید آرامش برقرار شود.

ترامپ ادامه داد که آمریکایی ها یک فساد دیگر را تحمل نخواهند کرد. این درحالی است که حکم بازرسی وزارت دادگستری آمریکا نشان می دهد که او به دلیل جلوگیری از اجرای عدالت و نقض احتمالی قانون جاسوسی تحت پیگرد قرار گرفته است.

ترامپ افزود که دستیاران وی با وزارت دادگستری آمریکا تماس گرفته اند و پیشنهاد همکاری ترامپ با این وزارت خانه را مطرح کرده اند.

وی تاکید کرد: اگر کمکی از دست من یا دستیارانم بر می آید، ما قطعا آماده این همکاری هستیم.

ترامپ تصریح کرد: تاکنون چنین موردی نبوده است که از افسران مجری قانون برای ورود به خانه رئیس جمهور سابق آمریکا استفاده شود و خشم فوق العاده ای در کشور در سطح بی سابقه وجود داشته باشد.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس سیاسی