حجت الاسلام رستمی: حاکمیت فضای مجازی بی تردید دست آمریکا و وابستگانش است
سرویس سیاسی - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت:حاکمیت فضای مجازی بی تردید دست نظام آمریکا و وابستگانش است و کسی که در فضای مجازی قدرت ندارد تحت حکومت است.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار سیاسی مراسم افتتاحیه دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی با عنوان «حامیم» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و رئیس دانشگاه امیرکبیر صبح امروز سه شنبه (۲۵ مرداد) برگزار شد.

حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در افتتاحیه طرح حامیم دانشگاه امیر کبیر گفت: گرفتن انگیزه از جوانان و ناامید کردن فرد در فکر و انگیزه یکی از راه های زمین زدن جامعه و گروه های مختلف مردم است.

وی افزود: این کاری است که از سوی دشمنان نسبت به جامعه ما به شدت از در حال انجام بوده و اگر اخباری که علیه ما منتشر می شود را رصد کنید، متوجه این موضوع خواهید شد.

حجت الاسلام رستمی با اشاره به دیکتاتوری شبکه های اجتماعی نسبت به ملت ایران گفت: شاید ما تصور کنیم در فضای مجازی آزاد هستیم و اینستاگرام سوگیری ندارد ولی بعد از شهادت حاج قاسم همه متوجه شدیم که این شبکه ها صرفا در راستای منافع اروپایی ها و آمریکایی ها فعالیت می کنند.

وی در ادامه سخنانش افزود: حاکمیت فضای مجازی بی تردید دست نظام امریکا و وابستگانش است و کسی که قدرت ندارد در فضای مجازی، تحت حکومت است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با اشاره به اهداف حاکمان غربی فضای مجازی نسبت به ملت ایران گفت: طراحی حاکمان غربی فضای مجازی این است که ملت ایران نسبت به گذشته خود بی تعلق، نسبت به حال بی اعتنا و نسبت به آینده ناامید باشند. 

رستمی عنوان کرد: جوامعی که عقب مانده بودند تصمیم گرفتند و پیشرفت کنند و ایرانی ها نیز بعد از انقلاب در تمام علوم  سر آمد جوامع دنیا شدند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پایان گفت: زمانی در دفاع مقدس برای این که بتوانیم موشک بزنیم باید به کشورها التماس میکردیم ولی الان به نقطه ای رسیدیم که پهپاد آمریکایی را در یک لحظه ساقط میکنیم و محصولات دفاعی را به اروپا صادر می کنیم.

لازم به ذکر است طرح حامیم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور 135 نفر از فعالین تشکل های دانشجویی و نخبگان علمی کشور  تا 31 مرداد ماه ادامه دارد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط