قرارگاه سازندگی خاتم ‎الانبیاء هیچ نگاه اقتصادی در اجرای پروژه ها ندارد
سرویس سیاسی - جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) هیچ نگاه انتفاعی و اقتصادی در اجرای پروژه‌ها ندارد و تنها به دنبال ساختن کشور و عبور از موانع پیشِ رو است.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از مرکز فرماندهی و پایش پروژه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) اظهار داشت: شاید اگر قرارگاه خاتم در ۳۳ سال پیش تشکیل نمی شد، امروز کشور در اجرای تمام این پروژه ها وابسته به شرکت های غیرایرانی بود و مجموعه ای در کشور نبود که توانایی اجرای این پروژه ها را داشته باشد.

وی ضمن تمجید از راه اندازی مرکز پایش پروژه های قرارگاه به منظور رصد برخط و لحظه به لحظه پروژه های سراسر کشور افزود: امروز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) منشأ خیر و برکت برای خود و الگو برای مجموعه های داخلی شده است به گونه ای که بعد از خروج شرکت های خارجی از پارس جنوبی و ورود قرارگاه برای اجرای فاز های این منطقه، اعتماد به توانایی اجرایی شرکت های ایرانی را ارتقاء بخشد.

سردار فضلی خاطرنشان کرد: امروز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) امید و انگیزه را برای کل کشور به ارمغان آورده است. قرارگاه هیچ نگاه انتفاعی و اقتصادی در اجرای پروژه ها ندارد و تنها به دنبال ساختن کشور و عبور از موانع پیشِ رو است.

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه با اشاره به حضور به موقع قرارگاه در بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه گفت: در خصوص بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله از جمله زلزله کرمانشاه، قرارگاه به دلیل پراکندگی جغرافیایی نقش بی بدیلی ایفا کرد و مجموع این اقدامات می تواند برای جامعه امیدآفرین باشد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس سیاسی