شروع تمرینات تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی تک تیراندازی 2022
سرویس سیاسی - معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: تیم های شرکت کننده در مسابقات بین‌المللی تک تیراندازی ۲۰۲۲ ویژه نظامیان تمرینات خود را در آموزشگاه رزم مقدماتی شهید صدوقی نیروی زمینی سپاه در یزد آغاز کردند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار سیاسی سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به مسابقات بین المللی تک تیراندازی ۲۰۲۲   نظامیان که به میزبانی این نیرو در  یزد برگزار خواهد شد، اظهار داشت: تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی تک تیراندازی ۲۰۲۲  ویژه  نظامیان پس از استقرار در محل برگزاری مسابقات، تمرینات خود را در آموزشگاه رزم مقدماتی شهید صدوقی نیروی زمینی سپاه در  یزد آغاز کردند.

وی افزود: با توجه به ورود تیم های کشورهای شرکت کننده در این رقابت ها به شهر یزد و انجام تمرینات تیمی، این مسابقات فردا پس از برگزاری آیین افتتاحیه آغاز خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: در این دوره از مسابقات، نفرات و  تیم های برتر از چند کشور  از جمله روسیه، چین، بلاروس، ازبکستان، آذربایجان، زیمباوه و دو تیم برتر نیروی زمینی سپاه  به نمایندگی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شرکت خواهند داشت.

سردار پورجمشیدیان با بیان اینکه  اولین دوره است که این مسابقات به میزبانی کشورمان برگزار می شود  و برنامه ریزی خوبی از سوی مردم یزد و آموزشگاه شهید صدوقی برای میزبانی از این مسابقات انجام شده است، تصریح کرد: این مسابقات که با حضور قوی ترین ارتش های جهان در حوزه رزم زمینی برگزار می شود، از لحاظ دیپلماسی نظامی، ارتقاء سطح آموزش نیروهای شرکت کننده و توسعه زیر ساخت های آموزشی تاثیر به سزایی خواهد داشت.

وی افزود: این رقابت ها که در چارچوب مسابقات بین المللی نظامیان ۲۰۲۲ روسیه دنبال می شود، تا ۵ شهریور ادامه خواهد داشت.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در ادامه ضمن ابراز رضایت  از عملکرد تیم های برتر جمهوری اسلامی ایران در مراحل آماده سازی این مسابقات گفت: امیدواریم  این مسابقات با نشاط هرچه بیشتر برگزار شود و شاهد درخشش دو تیم برتر جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات و آثار  علمی و عملی این تجربه ارزشمند در یگان های رزم باشیم.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط