فعال سیاسی اصلاح طلب:  اصلاح طلبان نظرشان را درمورد یادداشت موسوی صریحا اعلام کنند
سرویس سیاسی - نماینده اصلاح‌طلب مجلس ششم گفت: سکوت اصلاح‌طلبان درباره یادداشت موسوی سیاسی‌کاری و مصلحت‌طلبی است و باید حتما اعلام موضع کرده و نظر خودشان را صریحا اعلام کنند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - مهدی آیتی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب درباره یادداشت منتشر شده از سوی میرحسین موسوی گفت: معتقدم موسوی طبق قانون اساسی از آزادی بیان استفاده کرده و نظرش را اعلام کرده و اشکالی هم ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مواضع میرحسین موسوی مواضع اصلاح طلبان نیز هست یا خیر، افزود: به نظرم اصلاح طلبان باید حتما اعلام موضع کرده و نظر خودشان را صریحا اعلام کنند.

آیتی خاطرنشان کرد: سکوت اصلاح طلبان درباره نامه اخیر موسوی ایجاد ابهام کرده و به ضرر اصلاح طلبان است. چرا که این سکوت نوعی سیاسی کاری و مصلحت طلبی محسوب می شود و اعتبار آنان را نزد پایگاه اجتماعی خدشه دار می کنند. اصلاح طلبان جامعه انتظار دارند عنصرهای موثر اصلاح طلب شجاعانه و شفاف اعلام موضع کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: انتظارمان از مخالفان و منتقدان موسوی نیز این است که پاسخ وی را دقیق و صریح بدهند نه به توهین و افترا متوسل شوند.

به گزارش فارس، چندی پیش یادداشتی از میرحسین موسوی، یکی از سران فتنه سال ۸۸ در فضای مجازی منتشر شد که موجب اعتراضات گسترده شد.

این اعتراضات عمدتا نسبت به عباراتی از یادداشت مذکور بود که موسوی درباره برخی شهدای ایرانی مدافع حرم حضرت زینب(س) به کار برده بود.

نامزد ناکام انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ ایران در این یادداشت، سردار شهید حسین همدانی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را سردار بی افتخاری خوانده است که در عاشورای سال ۱۳۸۸ اوباش را برای سرکوب فتنه گران استخدام کرده است.

وی همچنین در یادداشت خود از شهادت سردار همدانی در نبرد مقابل داعش و گروهک های تکفیری در سوریه با عنوان تلف و قربانی یک مستبد [بشار اسد] شدن یاد کرده است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط