باید همه تحریم های اقتصادی برداشته شود و آمریکا تضمین کتبی بدهد
سرویس سیاسی - امام جمعه اهواز گفت: در توافق هسته‌ای باید همه تحریم‌های اقتصادی برداشته شود و آمریکا باید تضمین کتبی بدهد که از برجام خارج نشود.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - حجت الاسلام سید محمدنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز امروز در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران باید اطمینان حاصل کند که همه تحریم های اقتصادی برداشه می شود و آمریکا باید تضمین کتبی بدهد که از برجام خارج نشود. 

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران حق دارد به امریکا و غربی ها بی اعتماد باشد و باید از تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران که از خطوط قرمز عبور نکرد و از حقوق حقه ملت ایران دفاع کرد، قدردانی کنیم.

حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه زن در غرب مورد سواستفاده قرار گرفته است، بیان کرد: نظام سرمایه داری و غرب تلاش می کنند با هجمه به خانواده و سوء استفاده از زن، ارزش های متعالی خانواده از جمله تربیت فرزند و فرزندآوری را لگدکوب کنند.

نماینده ولی فقیه درخوزستان با رد ارزش های مادی حاکم بر غرب، عنوان کرد: خانواده کانون اصلی تربیت انسان است به همین دلیل مورد تاخت و تاز تبلیغاتی و هجمه فرهنگی قرار گرفته است.

موسوی فرد همچنین با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی گفت: در اربعین امسال پیش بینی شده است که حدود پنج میلیون زائر به کربلا عزیمت کنند و این مراسم باید به صورت هر چه باشکوه تر برگزار شود.

 خطیب جمعه اهواز در ادامه با بیان اینکه در دو سال اخیر توفیق حضور در مراسم اربعین در کربلا را نداشتیم، افزود: امسال شور و شوق زیادی برای شرکت در کنگره بین المللی اربعین بین هموطنان دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت(ع) وجود دارد.

منبع: فارس

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس سیاسی