رئیس جمهور در نیویورک:  آمریکا قهرمان مبارزه با تروریست را ترور کرد -  برخی کشورشان را محل فعالیت تروریست ها کرده اند
سرویس سیاسی - رئیس جمهور با اشاره به جنایات داعش گفت: جوانان برومندی از ایران و کشورهای مختلف به فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی از جان خود گذشتند تا مردم را از دست داعش نجات دهند و ترور حاج قاسم، یعنی ترور قهرمان مبارزه با تروریست.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار سیاسی آیت الله رئیسی رئیس جمهور شامگاه امروز در نشست خبری با رسانه ها که در نیویورک برگزار شد، درباره مسائل اوکراین گفت: ما هر اقدامی بتوانیم برای پایان جنگ در اوکراین انجام می دهیم.

وی درباره سوالی پیرامون همکاری نظامی ایران و روسیه افزود: ما قراردادهای متعددی با روسیه داریم، دفاعی، اقتصادی، علمی و فضایی.... و سالهاست این ارتباط با روسیه وجود دارد.

وی درباره گروه هایی که در سال ۶۰ دست به اقدامات تروریستی در ایران زدند، گفت: این جریان تروریستی۱۷ هزار نفر را به شهادت رساندند و رئیس جمهور، نخست وزیر و امامان جمعه بسیاری از شهرهای ایران و... را ترور کردند. آنها مثل داعشی که امروز دست به جنایت می زند، ۱۷ هزار نفر را ترور کردند. چرا برخی کشور خود را محلی برای ادامه فعالیت این کشورها تبدیل کرده اند.

وی تاکید کرد: داعش و گروه های تروریستی زندگی را به کام مردم منطقه تلخ کردند، عراق و سوریه را به آتش کشیدند، جوانان برومندی از ایران و کشورهای مختلف کنار هم جمع شدند و تصمیم گرفتند جان خودشان بگذرند تا مردم را نجات دهند، فرمانده آنها شهید حاج قاسم سلیمانی بود، ترور حاج قاسم، یعنی ترور قهرمان مبارزه با تروریست. آیا سردار سلیمانی چون توانست داعش را نابود کند و مردم منطقه را نجات دهد، باید جایزه می گرفت یا باید ترور می شد؟

این .

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط