ائمه جماعات مساجد تهران، مردم را به حضور در اجتماع (امت رسول الله(ص)) دعوت کردند
سرویس سیاسی - ائمه جماعات مساجد استان تهران در بیانیه‌ای از مردم برای حضور در اجتماع بزرگ امت رسول‌الله(ص) دعوت کردند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - ائمه جماعات مساجد استان تهران در بیانیه ای در پی هجمه ها و هنجار شکنی های اخیر که از سوی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی انجام شد از مردم برای حضور در «اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص)» که ساعت 4 بعد از ظهر امروز (سوم مهر) در میدان انقلاب اسلامی برگزار می شود، دعوت کردند.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

«یُخَادِعُونَ ٱللَّهَ وَٱلَّذِینَ ءَامَنُوا وَمَا یَخدَعُونَ إِلَّا أَنفُسَهُم وَمَا یَشعُرُونَ» سوره بقره آیه ۹

دشمنان خبیث و قسم خورده اسلام و نظام مقدّس جمهوری اسلامی به بهانه همدردی با درگذشت یک بانوی محترم هموطن، یکبار دیگر با استفاده از تمام ظرفیتِ منحوس خود به میدان آمده و به مقدّسات و آرمان های متعالی ملّت رشید و سرافراز ایران اسلامی اهانت کردند. عوامل خائن و وطن فروش آنان با ارتکاب پست ترین رفتارهای خشونت آمیز و منزجرکننده که تداعی کننده اعمالِ پلید منافقین و گروه های تروریستی شکست خورده در آغازین روزهای انقلاب است، امنیت و آرامش روانی مردم و جامعه را نشانه گرفته اند.

بدون شک این حرکتِ ددمنشانه معاندان دین و نظام اسلامی، همچون دیگر توطئه های آنان محکوم و منجر به شکست مفتضحانه خواهد شد، لکن این سوال مطرح است که چرا در این مقطع، دشمنان خبیث و پلید جمهوری اسلامی با بهره گیری از برخی عوامل خود فروخته و پیاده نظام داخلی، دست به چنین حماقتی زده است؟ با توجّه به اینکه استکبار جهانی در سراشیبی افول قرار گرفته، لذا چاره ای جز دست و پا زدن اینگونه ای ندارد.

در اینجا لازم است به برخی از انگیزه های دشمنان در راه اندازی اغتشاشات جاری اشاره کنیم:

- عصبانیت محور عبری، غربی و عربی از حرکت تمدّن ساز اربعین و ناکامی شان از ایجاد اختلال در این اجتماع بی بدیل

- ‏پیشگیری از توفیقات امیدبخش دولت کریمه انقلابی و تبدیل آن به دولت الگوی بی نظیر انقلابی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران

- ‏ایجاد انحراف در افکار و ذهنیت جهانیان از سیاست های جنایتکارانه آمریکا، انگلیس، اسرائیل جعلی و غاصب خون آشام (زن و کودک کش)

- دمیدن در آتش جنگ آذربایجان با ارمنستان با هدف بستن مسیر پیشرفت راهبردی ایران

- ‏پیشگیری از سرعت هم افزایی ایران اسلامی با همسایگان و بهره برداری از ظرفیت های منطقه ای

- ‏به حاشیه بردن فتنه مشروعیت بخشی به اسرائیل به دست حاکمان خائن عرب

- نشانه رفتن عزّت و اقتدار روزافزون نظام اسلامی و تضعیف جبهه مقاومت و تقویت جریانات ضدّ انقلاب و تجزیه طلبان ایران اسلامی و…

به یقین دوران حاکمیت قلدرمآبانه استکبار با هوشیاری و بصیرت مثال زدنی امّت همیشه در صحنه، رو به افول و اضمحلال بوده و دیگربار عواملِ فریب خورده داخلی آنان رسوای عام و خاص شده و منکوب شدن شان عبرتی درس آموز خواهد شد.

ما ائمّه جماعات مساجد استان تهران، ضمن گرامیداشت ایّام الله هفته دفاع مقدّس، اغتشاش علیه دستاوردهای مقدّس انقلاب اسلامی، اهانت بی شرمانه مزدوران و منافقان داخلی به مقدّسات و هتک حرمتِ قرآن کریم، مساجد و بقاع متبرّکه و همچنین جسارت به پرچم مزیّن به نام خداوند تبارک و تعالی را محکوم کرده و از نیروهای خدوم و مجاهد نظامی و انتظامی که با صبر و شکیبایی و متانت، درصدد خنثی نمودن توطئه دشمنان ایفای نقش می نمایند، تقدیر و تشکّر می نمائیم و بر روان پاکِ شهدای مظلوم مدافع امنیت درود فرستاده، از مسئولان محترم قضائی مصرّانه درخواست می کنیم با توجّه به مطالبه آحاد جامعه، با عوامل هتّاک و خبیثِ توهین کننده به مقدّسات و برهم زنندگان امنیت و آرامش عمومی جامعه برخورد قاطع نموده و آنان را به سزای جنایت خویش برسانند.

همچنین از آحاد شریفِ ملّت غیور و حماسه ساز دعوت می کنیم همراه با خانواده در اجتماعِ عظیم مردمی امّت رسول الله صلّی الله علیه و آله و سلّم از ساعت ۱۶ عصر یکشنبه سوّم مهر مقارن با روز ۲۸ صفر، در میدان انقلاب اسلامی حضور به هم رسانده تا در این روز بار دیگر همنوا و همگام با هم، ارادت خاضعانه خود را به ساحت نورانی حضرت ختمی مرتبت و خاندان طاهرینش تقدیم نمائیم.

بنابر این گزارش، «اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص)» امروز یکشنبه سوم مهر از ساعت ۱۶ برگزار می شود و تجمع کنندگان در بخشی از مراسم، از میدان امام حسین علیه السلام تا میدان انقلاب راهپیمایی می کنند. مردم همچنین از ۴ مسیر کارگر شمالی، کارگر جنوبی، خیابان آزادی و خیابان انقلاب در مراسم حاضر خواهند شد و در پایان نیز حجت الاسلام حاج علی اکبری سخنرانی خواهد کرد.

منبع: فارس

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط