سرلشکر باقری: با هرگونه اقدام خصمانه آمریکا نسبت به پهپاد ایرانی مقابله خواهیم کرد
سرویس سیاسی - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص ادعای انهدام یک فروند پهپاد ایرانی توسط نیروهای آمریکایی در اقلیم شمال عراق گفت: اگر آمریکایی‌ها نسبت به پهپاد ایرانی اقدامی داشته باشند نیروهای مسلح به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد و حق انتقام را برای خود محفوظ می‌دانیم.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص ادعای انهدام یک فروند پهپاد ایرانی توسط نیروهای آمریکایی در اقلیم شمال عراق گفت: اگر آمریکایی ها نسبت به پهپاد ایرانی اقدام داشته باشند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد و این حق مقابله و انتقام را برای خود محفوظ م دانیم.

 سردار سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اطلاعات کامل و دقیقی نسبت به پایگاه های حریر، اربیل و دهوک در عراق دارند خاطرنشان کرد: ما در این مقطع تنها با تجریه طلب های تروریست در حال برخورد سخت نظامی هستیم و هیچ اقدامی در این مقطع نسبت به آمریکا یی ها نداریم و آنها بدانند انتقام این حرکت برای نیروهای مسلح ما محفوظ است و به جای خود و مناسب با آن برخورد خواهیم کرد.

سرلشکر باقری تصریح کرد: این ادعای آمریکایی ها درباره انهدام  پهپاد رزمی جمهوری اسلامی ایران ثابت می کند آمریکا با تروریست ها و تجزیه طلب ها همدست است و در حال همکاری با این گروه های تجزیه طلب و تروریست ما می باشند.

باقری در ادامه با توصیه به کشورهای همسایه که پایگاه های آمریکایی و صهیونیستی در آن ها مستقر است، گفت: اگر اقدام خصمانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران، امنیت ملی و منافع ملی از پایگاه های آمریکایی در کشورهای همسایه اتفاق بیفتد حتماً با آن پایگاه ها جواب خواهیم داد.

وی با تاکید بر اینکه دوستی کشور ایران با کشورهای همسایه یک رسم و رسومی دارد و اگر این رسم و رسوم اگر رعایت نشود باید انتظار پاسخ منطقی و متقابل ما را داشته باشند گفت: مقابله با هرگونه اقدام دشمنی را حق قانونی خود می دانیم و در همه دنیا این حق وجود دارد و ما از این حق به موقع استفاده خواهیم کرد.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط