رئیس جمهور در پیامی درگذشت آقای حاج محسن لبّانی را تسلیت گفت
سرویس سیاسی - آیت‌الله رئیسی در پیامی ضمن تسلیت درگذشت آقای حاج محسن لبّانی نوشت: ایشان تا پایان زندگی خویش در عرصه‌های سیاسی واجتماعی همانند گذشته در خدمت به نظام اسلامی و آرمان‌های امام و رهبری انقلاب نقش‌آفرین بود.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس -  آیت الله رئیسی رئیس جمهور در پیامی ضمن تسلیت درگذشت آقای حاج محسن لبّانی نوشت: ایشان تا پایان زندگی خویش در عرصه های سیاسی واجتماعی همانند گذشته در خدمت به نظام اسلامی و آرمان های امام و رهبری انقلاب نقش آفرین بود. 

متن کامل پیام تسلیت رئیس جمهور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت یار دیرین امام و رهبری و از فعالان نهضت انقلاب اسلامی، حاج محسن لبانی موجب اندوه و تألم خاطر شد. ایشان عمری را صادقانه در راه اسلام و انقلاب و اهل بیت(ع) گذراند و علیرغم دستگیری چندین باره توسط ساواک در مبارزات با رژیم ستمشاهی، تا پیروزی نهضت امام خمینی دست از مبارزه نکشید و همواره پناه مبارزان انقلاب اسلامی بود.

 ایشان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در میادین مختلف به ویژه در دوران دفاع مقدس حضوری فعال و موثر داشت و تا پایان زندگی با برکت خویش در عرصه های سیاسی واجتماعی همانند گذشته در خدمت به نظام اسلامی و آرمان های امام و رهبری انقلاب نقش آفرین بود. اینجانب درگذشت این یار صدیق انقلاب را به خانواده و بازماندگان و ارادتمندان آن مرحوم تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط