(بهترین مدل حکومتی در جهان مبتنی بر ولایت فقیه است)

(بهترین مدل حکومتی در جهان مبتنی بر ولایت فقیه است)

۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس سیاسی - امام جمعه یاسوج با تاکید بر اینکه بهترین مدل حکومتی در جهان حکومت مبتنی بر ولایت فقیه است، اظهار داشت: آیا باید آدم عاقل بر ما حاکم باشد یا جاهل و نادان‌ها همچنان که در طول تاریخ استعمارگران به دنبال حاکم کردن اراذل و اوباش بر ما بودند و آن‌ها افرادی مانند رضاخان قلدر را بر این کشور حاکم کردند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه شهر یاسوج از قوه قضاییه خواست با اغتشاشگران و آشوبگران حوادث وقت اخیر کشور برخورد محکم و قانونی کند.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با تحلیل حوادث اخیر کشور افزود: در رسانه های غربی اگر ۱۰ یا ۲۰ نفر علیه حجاب شعار دهند آن را به همه مردم ایران نسبت می دهند، اما اگر میلیون ها نفر ایرانی به خیابان بیایند و برای حفظ حجاب و جمهوری اسلامی شعار بدهند یک ثانیه هم تصویر آن را پخش نمی کنند.

وی ادامه داد: از دیدگاه بنگاه های خبرپراکنی غربی، مردم همان ضد انقلاب و ضد ولایت فقیه و سلطنت طلب ها هستند و هر کسی آب به آسیاب آن ها بریزد جز مردم محسوب می شوند.

حسینی تصریح کرد: در خود آمریکا وقتی که پلیس به شخصی ایست بدهد و آن شخص اطاعت نکند به ضرب گلوله زخمی و یا کشته خواهد شد و اینترنشنال و بی بی سی هم بی خیال او خواهند بود.

وی با تاکید بر اینکه بهترین مدل حکومتی در جهان حکومت مبتنی بر ولایت فقیه است، اظهار داشت: آیا باید آدم عاقل بر ما حاکم باشد یا جاهل و نادان ها همچنان که در طول تاریخ استعمارگران به دنبال حاکم کردن اراذل و اوباش بر ما بودند و آن ها افرادی مانند رضاخان قلدر را بر این کشور حاکم کردند.

حسینی گفت: کشور ایران جای منافق و سلطنت طلب نیست چرا که منافق و سلطنت طلب غیر از قتل و کشتار چیز دیگری نمی داند و اگر از دست آمریکا بر بیاید حکومت را به دست آن ها خواهند سپرد.

وی تاکید کرد که قشر های عاقل و دلسوز در کشور از انقلاب دفاع می کنند و نظام جمهوری اسلامی نظام نخبگان و عاقلان است و تا زمانی که محکم با اوباش و آشوبگران برخوردار نشود وضعیت به همین منوال است.

امام جمعه یاسوج تاکید کرد:قانون کشور ایران قانون خداست و در آن باید حجاب رعایت شود چرا باید حکم خدا را در کشور اسلامی جاری نکنیم و فرمان خود را به دست شیطان بدهیم.

حسینی به مناسبت های هفته به شهادت امام حسن عسکری اشاره کرد و گفت: وقتی امام از دنیا می رود باید امام بعدی منصوب شود، چون امان سبب بقا و استمرار حیات در این دنیا بوده و اگر امام معصوم نباشد زمین اهل زمین را می بلعد.

وی ادامه داد: امام در عصر غیبت انسان هایی را متولی امور بشری قرار می دهد که علما و فق های شیعه وظیفه این کار را به درستی به دوش کشیده اند و هر مدیریتی غیر از مدیریت ولایت فقیه قادر به هدایت جامعه بشری نخواهد بود.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط