(نمایندگان مجلس بشدت در انتصاب ها دخالت می کنند)

(نمایندگان مجلس بشدت در انتصاب ها دخالت می کنند)

۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس سیاسی - امام جمعه موقت جیرفت با بیان اینکه مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شود و فریب نمی‌خورد اظهارداشت: بار‌ها در این کشور اغتشاش اتفاق افتاده و مردم ما صدمه دیده اند، بنابراین دولتمردان، قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی نباید کوتاه بیایند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - امام جمعه موقت جیرفت با بیان اینکه نمایندگان بشدت در عزل و نصب ها دخالت می کنند تاکید کرد: باید در این زمینه برخورد شود چرا که رهبر معظم انقلاب فرمودند نمایندگان حق دخالت در عزل و نصب در دستگاه های دولتی را ندارند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام روح الله اکبری در خطبه های این هفته نماز جمعه جیرفت همچنین با اشاره به اغتشاشات اخیر و ضرورت برخورد با آشوبگران اظهار داشت: فلان نماینده ناآگاه مجلس می گوید این ها فریب خورده هستند و آنان را آزاد کنید.

وی افزود: برخی نمایندگان حتی علیه بعضی نیرو های حافظ امنیت سخنرانی می کنند بنابراین حواس نهاد های ناظر باید باشد.

حجت الاسلام اکبری تاکید کرد: نباید با اغتشاشگران مماشات صورت گیرد و لازم است اشد مجازات برای اغتشاشگران و تعهدات سخت و سنگین برای فریب خوردگان اجرا شود.

وی با بیان اینکه مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود و فریب نمی خورد اظهارداشت: بار ها در این کشور اغتشاش اتفاق افتاده و مردم ما صدمه دیده اند، بنابراین دولتمردان، قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی نباید کوتاه بیایند.

خطیب جمعه جیرفت یادآور شد: دختران و پسران کم سن و سال فریب خوردند و اموال مردم از بین رفته است لذا از قوه قضاییه انتظار می رود با برهم زنندگان نظم و آسایش برخورد جدی کند؛ مجلس باید قوانین محکم تصویب کند و اگر هم قوانینی وجود دارد باید دید چرا اجرا نمی شود.

وی با بیان اینکه مردم و اصناف با نیرو های نظامی و امنیتی همکاری کنند و موارد مشکوک را گزارش دهند ادامه داد: باید از مردم بصیر، فهیم، میهن پرست، ولایی و انقلابی ایران اسلامی تشکر کنیم که در واکنش به اغتشاشات وارد عرصه شدند.

امام جمعه موقت جیرفت گفت: ما در کشور ترکیه دیدیم چند سال پیش عده ای خواستند حکومت را بگیرند دولت در واکنش چندین هزار نفر را برکنار و حبس کرد که حتی نظامیان، معلمان و چهره های شاخص در میان آنان وجود داشت.

حجت الاسلام اکبری یادآور شد: بسیاری از سلبریتی ها (چهره های شناخته شده) با پول این ملت از صداوسیمای جمهوری اسلامی و از ورزش در کشور اعتبار کسب کردند و میلیاردی حقوق و پول گرفتند، اما در روزی که باید از کشور و نظام حمایت کنند در جبهه مقابل قرار گرفتند و برخورد آنچنانی صورت نگرفته است.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به اینکه اخلاق در کشور از منابع غنی اسلام نشات گرفته است اظهار داشت: در برخی از کشور های غربی به افراد مسن احترام نمی گذارند و آنان را سربار جامعه می دانند که در اوج کرونا دیدیم در شرایطی که واکسن کم بود به افراد مسن تزریق نمی شد.

حجت الاسلام اکبری افزود:، اما در کشور ما افراد مسن در اولویت تزریق واکسن بودند؛ یکی از دلایلی که خداوند رحمت خود را همیشه نسبت به این مردم دارد و در زمینه کرونا عدد فوتی ها کاسته و مبتلایان کمتر شد به دلیل همین شیوه رفتاری می تواند باشد.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط