فرماندار سنندج: مجروحان نیروی انتظامی بیشتر از تجمع کنندگان است
سرویس سیاسی - فرماندار سنندج با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در برابر نوجوانان و جوانان فریب خورده غرب با رویکرد رافت اسلامی و مدارا برخورد می‌کند گفت: نظام با افرادی که برنامه‌ریزی شده و با پشتوانه جاسوسی به صحنه آمده و علیه نظام فتنه می‌کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - فارس نوشت: فرماندار سنندج گفت: نظام جمهوری اسلامی مقتدرانه با عوامل تفرقه، اغتشاش و توطئه گران علیه جمهوری اسلامی برخورد خواهد کرد.

حسن عسکری شامگاه یکشنبه در همایش متنفذین، نخبگان و اقشار شهرستان سنندج در مجتمع فجر سنندج از نیروی انتظامی و پلیس به مدافعین امنیت و آسایش جامعه نام برد و تعداد مجروحین نیروی انتظامی را در این مدت را بیشتر از اغتشاشگران دانست.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از مدافعین نظم و امنیت در راستای برقرار امنیت جان خود را فدا کردند گفت: به شهادت رسیدن سرگرد عبدالهی در مریوان اسناد مظلومیت نیرو های مدافع و حافظ امنیت هستند که فردا بر روی دستان مردم در سنندج تشییع خواهد شد.

فرماندار سنندج با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در برابر نوجوانان و جوانان فریب خورده غرب با رویکرد رافت اسلامی و مدارا برخورد می کند تصریح کرد: نظام با افرادی که برنامه ریزی شده و با پشتوانه جاسوسی به صحنه آمده و علیه نظام فتنه می کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

وی ادامه داد: نطام جمهوری در طول دوران حاکمیت خود همواره در برابر حوادث و اغتشاشات ایجاد شده با روحیه مهربانانه و رافت اسلامی برخورد کرده است.

عسکری با اشاره به اینکه فوت مرحومه مهسا امینی همه ما را متاثر کرده است، گفت: اسم رمز مهسا امینی فرصتی برای افرادی است که از انقلاب اسلامی کینه در دل دارند و منتظر فضایی برای به نمایش گذاشتن کینه نسبت به نظام هستند.

وی ادامه داد: اگر غربی ها از درگذشت مرحومه امینی نگران اند چرا در ۲ روز گذشته بیش از ۵۰ زن و دختر در افغانستان کشته و تکه تکه شدند بیانیه ای در دفاع از این کشتار وحشیانه صادر نکردند.

فرماندار سنندج زنده به گورشدن مظلومانه شهیده فاطمه اسدی به دست فرد خبیثی مانند مصطفی هجری را سند کینه و کارنامه جنایت آلود دشمنان نظام دانست و گفت: به شهادت رساندن ملاحیدر فهیم عالم بزرگی که تمام عمرش را صرف خدمت به دین و مردم کرده بود برگ دیگری از اسناد جنایت کارانه دشمنان علیه نظام جمهوری است.

وی بر تبیین فتنه های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط