بیش از 60 دستگاه هنوز به پنجره واحد ملی دولت الکترونیک متصل نشده اند
سرویس سیاسی - رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: بیش از 60 دستگاه برخلاف آنچه که در قانون تصریح شده هنوز به پنجره واحد ملی دولت الکترونیک متصل نشده‌‌اند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - حجت الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: طبق بند (و) تبصره 7 قانون بودجه سال 1401 باید یک سوم از دستگاه های اجرایی به پنجره واحد ملی دولت الکترونیک متصل شوند که بعضی از دستگاه ها هنوز این قانون را اجرایی نکرده اند.

وی افزود: تاکنون بیش از 70 دستگاه به پنجره واحد ملی دولت الکترونیک متصل شده اند، اما بیش از 60 دستگاه ها هنوز اقدامی در این زمینه انجام نداده اند و اگر هم کاری کرده اند بسیار محدود و ناچیز بوده است.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: در جلسه ای که هفته آینده با وزیر ارتباطات در کمیسیون اصل 90 خواهیم داشت این موضوع و تعداد دیگری از مسائل در کنار آن مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

پژمانفر خاطرنشان کرد: در این جلسه اسامی دستگاه هایی که قانون را در این باره اجرا نکرده اند از وزارت ارتباطات خواسته خواهد شد و پس از اعلام اسامی این دستگاه ها به کمیسیون ما در کمیسیون به موضوع ورود کرده و پیگیری های لازم را در این زمینه خواهیم داشت.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط